Wpis z mikrobloga

Zbliżające się imieniny Sylwestra (jest tu jakiś mirek Sylwester?) poprzedzimy noworocznym rozdajo. Tym razem będzie to jednak rozdajo z przypierdem i przytupem większym niż zwykle. Do rozdania przyszykowałem aż cztery książki:

Życie na miarę. Odzieżowe niewolnictwo - Marek Rabij


Nadgodziny są do bani! Pracuj dla efektu, a nie dla idei - Cali Ressler, Jody Thompson


McMafia. Zbrodnia nie zna granic - Misha Glenny


Ty myśl. Inaczej zrobią to za ciebie... - Mateusz Grzesiak


Żeby wziąć udział w rozdajo zaplusuj wpis i napisz w komentarzu najgłupsze postanowienie noworoczne, o jakim kiedykolwiek słyszałeś. Może być coś z własnego doświadczenia lub zasłyszane od innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nagrody zostaną rozdzielone według następującego schematu: osoba, która zaskoczy mnie najbardziej i wygra, będzie miała do wyboru jedną spośród czterech pozycji, które wymieniłem. Kolejna wybierze jedną spośród trzech pozostałych. Ostatnia dostanie książkę, która pozostanie wolna ( )

Żeby widzieć następne rozdajo i promocje, na których co miesiąc zarabiamy po kilka stówek, obserwuj tag: #kasazpromocji

Pobierz JakDorobic_com - Zbliżające się imieniny Sylwestra (jest tu jakiś mirek Sylwester?) p...
źródło: comment_YoAC3k4gvckLrAERg4YqlLVgb15replK.jpg
  • 30
@JakDorobic_com: Dobra, to będzie żenada, ale co mi tam. Jak miałem bodaj 11 lat, to robiłem takie listy z postanowieniami noworocznymi, jak Adrian Mole xD, którego wtedy czytałem. Większość postanowień była normalna, w stylu, że będę się dobrze uczył i miał piątki :) Ale jedno pamiętam do dziś: "będę co tydzień chodził do księgarni". Tak, do księgarni. Kasy własnej prawie nie miałem, więc nie wiem, na cholerę ja tam wtedy łaziłem