Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Kumpel który żyje w Niemczech chce założyć konto bankowe. Potrzebuje porady dotyczącej najlepszej oferty bankowej na Podkarpaciu (Jarosław). Kumpel ma 18 lat, najlepsze by było konto za które nic nie płaci i nie ma żadnych wymagań [sam mam konto w Santander <20 od 4 lat i nie płacę za nic (bankomaty w UE, ekspresowe przelewy, prowadzenie konta) bez żadnych warunków typu: minimalny obrót, płatności kartą itp.). Kumpel zjeżdża 2-3 razy do roku do PL i niezbyt chciałby płacić za prowadzenie konta kiedy jest za granicą, ale też trzymanie całej gotówki przy sobie kiedy zjedża mu nie odpowiada. Dlatego planujemy założyć mu konto i być może ktoś z Mirków ma coś godnego polecenia co oszczędziłoby nam chodzenia po wszystkich bankach w okolicy i szukania najlepszej oferty. Z góry plusuję i dziękuję za porady.
#banki #bankowosc #bank #euro #niemcy #emigracja #kontobankowe #waluty #jaroslaw #jaroslaw #rzeszow #rzeszow
  • 8
@cabeiu ponieważ prowadzę to konto już od 4 lat (ogólnie przekroczyłem już 20 lat, ale powiedzieli mi że dopóki mam ważną kartę bankową to zostawią mi tą ofertę) i nie mają już takiego konta w ofercie. Też jeszcze nie zorientowaliśmy się w ofertach banków, ale pomyślałem że napiszę posta bo może akat ktoś ostatnio coś takiego zakładał i ma fajną ofertę która oszczędzi nam czasu. Jeśli nie to będziemy po prostu szukać