Wpis z mikrobloga

Po prostu dramat. Dostałem służbowego iPada. Idę do salonu Apple żeby zapytać o parę spraw
1. Jak połączyć blutuczem telefon z kompem
NIE DA SIE
2. jak przerzucić 3500 zdjęć z telefonu na iPada.
Wysłać je w mejlach :)))))))
Tak mi odpowiedzial pracownik
Zapytałem go czy dobrze słyszę ..wysłać 3000 mejli na iPada ;)?
Tak :)
3. Jak stworzyć katalog na pulpicie
NIE DA SIE
4. jak stworzyć katalog gdzie #!$%@? kolwiek..
NIE DA SIE
Ale wait wait.. jaki masz system.. ?
12
Aaaa to zmień na 13
Tam się już da
Ale na pulpicie ?
Nie .. na pulpicie jeszcze nie umiemy
5. Czy mogę ułożyć ikony pionowo bo lubię i dodać widżet zegara ?
NIE DA SIE

Na koniec powiedzial mi że może jednak oddam iPada i wezmę coś na androidzie .Sprzedawca mnie namawial żebym zrezygnował z jego produktu bo nie jest w stanie zrobić tego co konkurencja od 10 lat już ma ;)
Zaczął #!$%@?ć coś o tym że to wszystko z powodu bezpieczeństwa.

Aha .. czyli 2 mlrd. Androidów windowsów linuksow notorycznie jest okradana , atakowana , zawirusowana itd a Apple nie.

I to jest niby ten super system który miażdży konkurencję ?;)
to musi być jakaś religia

#apple #komputery
  • 396
@muchabzz:
no nie wierzę, trollujesz no nie?
2. slyszałeś może o dropboxie? albo o icloudzie? google drive może?
3. łapiesz ikonkę jednego programu, który chcesz mieć w katalogu, najeżdżasz nią na drugą i powstaje folder, nadajesz mu nazwę i gotowe.
5. apka zegar, poza tym czas świeci cały czas.
@muchabzz: A ja sobie wczoraj wyjąłem 11 z pudełka, przyłożyłem do mojej starej 8, myk myk 10 minut kopiowania i bez nawet poruszenia palcem wszystkie ustawienia i dokumenty są na nowym. Jedyne co było trzeba ustawić to aplikacje bankowe i Apple Pay. Konfiguracja całości zajęła mi jakieś 15 minut. Dla porównania brat pare dni wcześniej sobie kupił S10 to się #!$%@? z tym pare godzin xD
@muchabzz: Znajdź mi drogi Mirku bardziej kompletny telefon od IP 11 Pro.

Najlepszy czas na baterii, zdjęcia w topce, wideo najlepsze, silniczek wibracji (niby bzdura, ale polecam z ip przesiąść się na androida, wtedy każdy zrozumie o co chodzi), jakość wykonania (chociażby stalowe ramki) itd..

Przenoszenie zdjęć? A od czego jest icloud? Po BT jakbym miał coś wysyłać to chyba by mnie krew zalała z tą prędkością.
łączyć komputer z iphonem