Wpis z mikrobloga

Po prostu dramat. Dostałem służbowego iPada. Idę do salonu Apple żeby zapytać o parę spraw
1. Jak połączyć blutuczem telefon z kompem
NIE DA SIE
2. jak przerzucić 3500 zdjęć z telefonu na iPada.
Wysłać je w mejlach :)))))))
Tak mi odpowiedzial pracownik
Zapytałem go czy dobrze słyszę ..wysłać 3000 mejli na iPada ;)?
Tak :)
3. Jak stworzyć katalog na pulpicie
NIE DA SIE
4. jak stworzyć katalog gdzie #!$%@? kolwiek..
NIE DA SIE
Ale wait wait.. jaki masz system.. ?
12
Aaaa to zmień na 13
Tam się już da
Ale na pulpicie ?
Nie .. na pulpicie jeszcze nie umiemy
5. Czy mogę ułożyć ikony pionowo bo lubię i dodać widżet zegara ?
NIE DA SIE

Na koniec powiedzial mi że może jednak oddam iPada i wezmę coś na androidzie .Sprzedawca mnie namawial żebym zrezygnował z jego produktu bo nie jest w stanie zrobić tego co konkurencja od 10 lat już ma ;)
Zaczął #!$%@?ć coś o tym że to wszystko z powodu bezpieczeństwa.

Aha .. czyli 2 mlrd. Androidów windowsów linuksow notorycznie jest okradana , atakowana , zawirusowana itd a Apple nie.

I to jest niby ten super system który miażdży konkurencję ?;)
to musi być jakaś religia

#apple #komputery
  • 396
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 378
@muchabzz: sprzet Apple to taki drozszy myPhone, przeciez to od razu widac.

Ludzie komentuja, ze biora apple, bo cenia estetyke i niezawodnosci.

Nie, nie cenicie tego, cenicie jak was ruchaja w dupe oraz swoja glupote, bo tam sie nie da niczego #!$%@?, bo byscie musieli latac co chwile do serwisu bo "chcialbym zmienic dzwonek"
  • Odpowiedz
@DellConagher: No na pewno XD mam prawie 4 letniego iphone i nie wiesza mi się nic a apki włączam w pół sekundy. Żaden flagowiec androida po 4 latach by nie utrzymał takiej płynności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1241
@muchabzz: bluetooth z kompem - po co? Do przesylania plikow masz AirDrop ewentualnie przez iCloud.

Zdjęcia wrzuć na Google Photos i będziesz miał wszystko gdzie chcesz bez kopiowania.

Future-is-now-old-man.jpg
  • Odpowiedz
@muchabzz: kiepski bait. W polsce salonów apple nie ma, a w apple store nikt by ci nie powiedział o wysyłce 3500 zdjęć mailem. Chce Ci się tracić czas na tę androidową krucjatę? Używaj sobie tego #!$%@? co tam masz i daj innym żyć
  • Odpowiedz
@muchabzz tak jak żeby otworzyć #!$%@? Excela na iPhone, trzeba kopiować do jakiegoś schowka, odpalić osobny program i dopiero tam można otworzyć skopiowany plik. Zamiast kliknąć i cyk otwarte jak w android. Tez mam kłopoty z firmowym iphone.. Mało używam ale parę razy się zawiesił, szczególnie jak chciałem szybko zrobić zdjęcie.
  • Odpowiedz
@WolfSky ja mam 3 letniego xiaomi i też się nie wiesza xD jedyne co to baterie sobie wymieniłem za 50zl, co u Ciebie już latanie z powerbankiem się zaczęło czy jeszcze nie? Jak połowa znajomych z starszym iPhone xD
  • Odpowiedz