Wpis z mikrobloga

Po prostu dramat. Dostałem służbowego iPada. Idę do salonu Apple żeby zapytać o parę spraw
1. Jak połączyć blutuczem telefon z kompem
NIE DA SIE
2. jak przerzucić 3500 zdjęć z telefonu na iPada.
Wysłać je w mejlach :)))))))
Tak mi odpowiedzial pracownik
Zapytałem go czy dobrze słyszę ..wysłać 3000 mejli na iPada ;)?
Tak :)
3. Jak stworzyć katalog na pulpicie
NIE DA SIE
4. jak stworzyć katalog gdzie #!$%@? kolwiek..
NIE DA SIE
Ale wait wait.. jaki masz system.. ?
12
Aaaa to zmień na 13
Tam się już da
Ale na pulpicie ?
Nie .. na pulpicie jeszcze nie umiemy
5. Czy mogę ułożyć ikony pionowo bo lubię i dodać widżet zegara ?
NIE DA SIE

Na koniec powiedzial mi że może jednak oddam iPada i wezmę coś na androidzie .Sprzedawca mnie namawial żebym zrezygnował z jego produktu bo nie jest w stanie zrobić tego co konkurencja od 10 lat już ma ;)
Zaczął #!$%@?ć coś o tym że to wszystko z powodu bezpieczeństwa.

Aha .. czyli 2 mlrd. Androidów windowsów linuksow notorycznie jest okradana , atakowana , zawirusowana itd a Apple nie.

I to jest niby ten super system który miażdży konkurencję ?;)
to musi być jakaś religia

#apple #komputery
  • 396
O cię #!$%@?, nieprawdopodobnie #!$%@? bait, a ludzie jeszcze to plusują, a inni na poważnie odpisują.

Mirko przechodzi na nowy poziom szamba intelektualnego.
2020 za pasem, a dalej znajdują się ludzie, którzy bronią Apple... Jak bardzo by nie byli oszukiwani to dalej trzeba się pokazać rozbitym iphonem 5 przed koleżankami... dramat


@Vigonath: No #!$%@?. Jak można używać telefonu z bezpiecznymi aplikacjami i szyfrowaniem telefonu. Szkoda że złodzieje mogą tylko taki telefon na części sprzedać i nie dostaną się do danych :/
@maciekph: w ustawieniach google zmieniasz jakos zdjec. jesli uploadujesz w oryginalnej jakosci to mozesz dysponowac jedynie 15 gb jakie masz przypisane do konta. jesli nie zalezy ci jakosci do wydruku google nie ma ograniczen na koncie i mozesz zaladowac ile chcesz.
@Mithrindil: o tak wszystko #!$%@? w chmurę... pozniej kwik bo moje fotki latają po sieci xDD

Do przesylania plikow masz AirDrop ewentualnie przez iCloud.


czyli wszystko w zamkniętych protokołach, bez japka sobie zdjęcia już nie prześlesz
@mitatuyo: jak to ktos napisal wyzej - a co w miejscu w ktorym masz slaby internet? bo ja wkladam kabelek i juz ... poza tym dlaczego mam robic cos przez chmure? moze ja nie chce zeby moje zdjecia pojawialy sie w jakiejs chmurze ? moze nie ufam ?
to co opisales jako katalog na pulpicie nie jest zadnym katalogiem w normalnym tego slowa znaczeniu. zrob tak : wez na pulpicie stworz
@furcio: salony apple to sklepy prowadzone przez
apple, kazdy inny sklep to zwykły reseller który daje własną rękojmię na drugi rok gwarancji. Najbliżej Polski jest apple store w Dreźnie u Wiedniu. Cieszę się że mogłem wyjaśnić.
@muchabzz: Fanboje Apple i ich zamiłowanie do usprawiedliwiania każdego ograniczenia lub wręcz przekręcanie tego na zalety, jest zwyczajnie zabawne i żenujące zarazem. Gdyby Apple ograniczyło możliwość wykonywania rozmów, fanbojstwo rzucałoby argumentami "kto dziś korzysta z przestarzałej technologii dzwonienia, skoro można wysyłać sms-y?" Przecież wszystko rozbija się o to, by mieć swobodny wybór i korzystać z takich rozwiązań jakie preferujemy. Nie o to, by robić wyłącznie tak, jak jest narzucone, nawet jeśli
@Quimeen: ok to mi napisz jak to zrobic :

1 polaczyc w jakikolwiek bezposredni sposob huawei mate 20 pro ( telefon wyposazony we wszystko , #!$%@? , wymiatacz i w ogole jestem z niege mega zadowolony ) . moze byc wifi , blutucz , kabelek . zadnych wspomagaczy typu icos tam . bezposrednio . taka ciekawostka.. sprzedawca mi powiedzial ZE TO HUWAI JEST NIEKOMPATYBILNY :D . zapytalem go a co z
@MrBoston: dla kogoś duży i wyraźny zegar może być ważny. Zresztą, podaj jakieś racjonalne argumenty, dla których autor nie może mieć widgetu zegarka. Bo tak?
@loczyn: od 4 lat używam Huawei. Nie zacina się i chodzi bardzo płynnie. Nie wiem skąd taka teza


@lilitch123: Bo tak jest. Androidziarze tego nie widza. To tak jak rozmowa z konsolowcami o 60-120 fps.
Andruty scinaja sie na mikrosekundy, maja lagi, ogolnie nie dzialaja plynnie. No ale jak mowilem to jak rozmowa ze slepym o kolorach.
@muchabzz:
#!$%@? typie czy Ty jesteś jakiś upośledzony? XD
2. Poprostu przenieść jedna aplikacje na druga i wtedy tworzy się folder? Potem podczas edycji zmieniasz na dowolna nazwę? XD
3. Ułożenie ikon zmieniasz poprostu przesuwając je po ekranie? ¯_(ツ)_/¯
4. Widżety możesz ustawiać sobie na skrajnie lewym ekranie, inaczej się nią da.
Wy ludzie nie macie co robić ze chce wam się pisać takie gowno posty, serio.
@rskk: znam ta paste.. ale to tylko smieszna pasta:D na zablokowanym ekranie masz opcje polaczenia alarmowe. wymog prawny chyba na calym swiecie. masz miec mozliwosc zadzownienia na numery alarmowe niezaleznie od tego czyj telefon i jaki system :D
tak ze nawet mniej niz 6 sekund wystarczy
A najbardziej bawię mnie zdania androidowcow, ze ich 5 letni telefon się nie tnie XD Polecam wziąć iphona do ręki i zaufajcie mi, ze po tym zobaczycie, ze wasz telefon jednak się tnie ¯_(ツ)_/¯
@FLAC: ajfoniarze nie sa w stanie przyswoic historii kimdotkoma. dla nich takie rozwiazanie nie istnieje :D apel w ich swiadomosci jest jak zsrr w swiadomosci polowy europy w latach 70, jak kim w korei ... niezniszczalny i wieczny
@muchabzz: Na problemy rodem z 2005 roku polecam symbian, serio. Dziwne, że nie narzekasz że producenci przestali motnować stacje dyskietek w laptopach :D Bo przecież wolisz mieć kontrolę nad plikami i zawsze łatwiej schować z pazuchą.

P.S. Wiesz, że winampa już nie wspierają?
@Mithrindil: ok to poprosze o wyjasnienie jak przeslac 3500 zdjec z huawei na ipada air. kabelek wifi cokolwiek ..
dyscyplina dodatkowa.. jak przeslac zdjecia z huawei ( czy tam czegoskolwiek nie aplowego ) na ipad air w terenie. ipad nie ma karty sim. :D
@muchabzz: Chłopie, ale ty w normalnym życiu musisz być straszną pierdołą :D Sam sobie januszu stworzyłeś problem. Oczekujesz, że DWA RÓZNE SYSTEMY BĘDĄ DZIAŁAĆ ZE SOBĄ TAK SAMO JAK JEDEN GURWA :D A powiedz mi geniuszu, z windows phone też się tak połączysz jak android z androidem? GABELGIEM? :) Skoro korzystasz z dwóch różnych systemów, to powinieneś poszukać rozwiązać firm trzecich (których jest od #!$%@? w internecie). Wpisz sobie w google
@haudujudu_ nie, to akurat prawda ¯_(ツ)_/¯ mi to osobiście nie przeszkadza, bo i tak co 2 lata najpóźniej zmieniam telefon. Ale ten argument z zacięciami w 2019 to jest wzięty z dupska, i mówię to jako osoba używająca iPhonów w przeszłości, czyli mająca porównanie z DOBRYM telefonem xD