Wpis z mikrobloga

Po prostu dramat. Dostałem służbowego iPada. Idę do salonu Apple żeby zapytać o parę spraw
1. Jak połączyć blutuczem telefon z kompem
NIE DA SIE
2. jak przerzucić 3500 zdjęć z telefonu na iPada.
Wysłać je w mejlach :)))))))
Tak mi odpowiedzial pracownik
Zapytałem go czy dobrze słyszę ..wysłać 3000 mejli na iPada ;)?
Tak :)
3. Jak stworzyć katalog na pulpicie
NIE DA SIE
4. jak stworzyć katalog gdzie #!$%@? kolwiek..
NIE DA SIE
Ale wait wait.. jaki masz system.. ?
12
Aaaa to zmień na 13
Tam się już da
Ale na pulpicie ?
Nie .. na pulpicie jeszcze nie umiemy
5. Czy mogę ułożyć ikony pionowo bo lubię i dodać widżet zegara ?
NIE DA SIE

Na koniec powiedzial mi że może jednak oddam iPada i wezmę coś na androidzie .Sprzedawca mnie namawial żebym zrezygnował z jego produktu bo nie jest w stanie zrobić tego co konkurencja od 10 lat już ma ;)
Zaczął #!$%@?ć coś o tym że to wszystko z powodu bezpieczeństwa.

Aha .. czyli 2 mlrd. Androidów windowsów linuksow notorycznie jest okradana , atakowana , zawirusowana itd a Apple nie.

I to jest niby ten super system który miażdży konkurencję ?;)
to musi być jakaś religia

#apple #komputery
  • 396
  • Odpowiedz
@muchabzz Idziesz ulicą. Nagle... PIERDUT! Patrzysz szybko za siebie, a tam katastrofa, matka z dwójką malutkich dzieci przygrzała samochodem prosto w słup! Podbiegasz szybko do wraku, widzisz, że dzieciom dzięki nowoczesnym fotelikom samochodowym nic się nie stało, jednakże matka jest ciężko ranna. Sprawdzasz czy jest przytomna, niestety brak reakcji, zauważasz, że na nodze z przeciętej tętnicy wypływa krew... W miarę swoich możliwości zakładasz prowizoryczną opaskę uciskową. Masz mało czasu, musisz wezwać pomoc
  • Odpowiedz
@muchabzz: sprzety apple maja swoje wady, przerzucanie plikow jest uciazliwe fakt. Ja swojego ipada kupilam do rysowania i korzystanie z tego systemu to dla mnie udreka, ale man, rysowanie na nim to czysta przyjemnosc, na razie zaden android mu nie dorownuje choc probuja. Wiec nie do konca rozumiem nagonke.
  • Odpowiedz
Podmieniał numery kont przy robieniu przelewów. nie był w stanie się dowiedzieć skąd się tam to wzięło. Teraz to nawet windows jest ultra-bezpieczny


@Lethal_Jelly: Tak, aplikacja banku podmieniała numery () Twój koleżka coś ściemnia
  • Odpowiedz
@SmerfNaczelnik: Co innego jak nie masz kasy i mierzysz w półkę cenową, gdzie nie ma telefonów apple. Natomiast czym innym jest, kiedy możesz sobie pozwolić na wydatek 3-5k na telefon i, po prostu, zaczynasz rozważać zarówno topowe androidy jak i iphony - proste.
  • Odpowiedz
@kidi1: Zastanówmy się...ile razy potrzebowałem wyeksportować moje kontaty na inne urządzenie :) RAZ PRZEZ OSTATNIE 5 LAT! :D Tylko dlatego, że przechodziłem z androida na ios. Następne telefony (o ile będą ios) same przeniosą sobie kontakty (tak jak to się dzieje w androidzie).
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: raz znalazłem iphona, pobawiłem się i po paru h stwierdziłem nigdy więcej. Nawet problem muzykę sobie wrzucić. Prędzej sobie kupię starego Sony Ericsonna niż nowego Iphona, koleżanka z avatarem z Jazz Jack Rabbit 2.
  • Odpowiedz
@WolfSky flagowiec androida jest jeden i jest to Pixel i myślę że daje radę bo właśnie z niego piesze( ͡° ͜ʖ ͡°) co nie zmienia faktu że w porównaniu z innymi androidami to nawet nie ma co porównywać po czasie
  • Odpowiedz
@haudujudu_ kupiłem różowej iphona rok temu.. Sam nigdy ich nie używałem bo potrzebuję dualsim..
No i ostatnio mówię jej, że dam jej swojego Samsunga S10e a ja kupie sobie jedenastkę Apple.
Niestety cały misterny plan w #!$%@? bo ona nie chce zamienić swojego iphona na nic innego. A ma tylko 6s:)

Jeszcze inna sprawa: potrzebowałem dousznych słuchawek true wireless. Nie dokanałowych tylko dousznych. Kupiłem więc Airpods 2 i jestem w ciężkim szoku
  • Odpowiedz