Wpis z mikrobloga

Po prostu dramat. Dostałem służbowego iPada. Idę do salonu Apple żeby zapytać o parę spraw
1. Jak połączyć blutuczem telefon z kompem
NIE DA SIE
2. jak przerzucić 3500 zdjęć z telefonu na iPada.
Wysłać je w mejlach :)))))))
Tak mi odpowiedzial pracownik
Zapytałem go czy dobrze słyszę ..wysłać 3000 mejli na iPada ;)?
Tak :)
3. Jak stworzyć katalog na pulpicie
NIE DA SIE
4. jak stworzyć katalog gdzie #!$%@? kolwiek..
NIE DA SIE
Ale wait wait.. jaki masz system.. ?
12
Aaaa to zmień na 13
Tam się już da
Ale na pulpicie ?
Nie .. na pulpicie jeszcze nie umiemy
5. Czy mogę ułożyć ikony pionowo bo lubię i dodać widżet zegara ?
NIE DA SIE

Na koniec powiedzial mi że może jednak oddam iPada i wezmę coś na androidzie .Sprzedawca mnie namawial żebym zrezygnował z jego produktu bo nie jest w stanie zrobić tego co konkurencja od 10 lat już ma ;)
Zaczął #!$%@?ć coś o tym że to wszystko z powodu bezpieczeństwa.

Aha .. czyli 2 mlrd. Androidów windowsów linuksow notorycznie jest okradana , atakowana , zawirusowana itd a Apple nie.

I to jest niby ten super system który miażdży konkurencję ?;)
to musi być jakaś religia

#apple #komputery
  • 396
  • Odpowiedz
@muchabzz: faktycznie, widget zegara najważniejszy xD
Słyszałeś o chmurach? O dostępie do zdjęć i plików gdziekolwiek jesteś? Wiesz co to jest AirDrop?
Typie, nie twórz problemów tam gdzieniegdzie nie ma xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WolfSky: a ja zmieniam telefony częściej, bo mnie stać w przeciwieństwie do użytkowników "iphone 7 lepszy niz samsung s10+" xD
  • Odpowiedz
@Nuuk: od 4 lat mam asusa 305 , ktory otwiera sie w 15 sekund. wlasnie przeszdlem na hp envy ktory sie otwiera w 5 sekund. :D . excel na ipada ni ejest darmowy tylko ma 30 dniowa licencje po ktorej musze placic 5.99 na miesiac. arkusz appla jest niekompatybilny. pozostale apki sa albo obecne na windows albo maja swoje odpowiedniki. jedynie ryskika nie uzywam bo nie jest mi potrzebny.
  • Odpowiedz
O cię #!$%@?, nieprawdopodobnie #!$%@? bait, a ludzie jeszcze to plusują, a inni na poważnie odpisują.

Mirko przechodzi na nowy poziom szamba intelektualnego.
  • Odpowiedz
2020 za pasem, a dalej znajdują się ludzie, którzy bronią Apple... Jak bardzo by nie byli oszukiwani to dalej trzeba się pokazać rozbitym iphonem 5 przed koleżankami... dramat


@Vigonath: No #!$%@?. Jak można używać telefonu z bezpiecznymi aplikacjami i szyfrowaniem telefonu. Szkoda że złodzieje mogą tylko taki telefon na części sprzedać i nie dostaną się do danych :/
  • Odpowiedz
@maciekph: w ustawieniach google zmieniasz jakos zdjec. jesli uploadujesz w oryginalnej jakosci to mozesz dysponowac jedynie 15 gb jakie masz przypisane do konta. jesli nie zalezy ci jakosci do wydruku google nie ma ograniczen na koncie i mozesz zaladowac ile chcesz.
  • Odpowiedz