Wpis z mikrobloga

Po prostu dramat. Dostałem służbowego iPada. Idę do salonu Apple żeby zapytać o parę spraw
1. Jak połączyć blutuczem telefon z kompem
NIE DA SIE
2. jak przerzucić 3500 zdjęć z telefonu na iPada.
Wysłać je w mejlach :)))))))
Tak mi odpowiedzial pracownik
Zapytałem go czy dobrze słyszę ..wysłać 3000 mejli na iPada ;)?
Tak :)
3. Jak stworzyć katalog na pulpicie
NIE DA SIE
4. jak stworzyć katalog gdzie #!$%@? kolwiek..
NIE DA SIE
Ale wait wait.. jaki masz system.. ?
12
Aaaa to zmień na 13
Tam się już da
Ale na pulpicie ?
Nie .. na pulpicie jeszcze nie umiemy
5. Czy mogę ułożyć ikony pionowo bo lubię i dodać widżet zegara ?
NIE DA SIE

Na koniec powiedzial mi że może jednak oddam iPada i wezmę coś na androidzie .Sprzedawca mnie namawial żebym zrezygnował z jego produktu bo nie jest w stanie zrobić tego co konkurencja od 10 lat już ma ;)
Zaczął #!$%@?ć coś o tym że to wszystko z powodu bezpieczeństwa.

Aha .. czyli 2 mlrd. Androidów windowsów linuksow notorycznie jest okradana , atakowana , zawirusowana itd a Apple nie.

I to jest niby ten super system który miażdży konkurencję ?;)
to musi być jakaś religia

#apple #komputery
  • 396
  • Odpowiedz
@nn1upl: I tak i nie. Tak, jeżeli wybierzesz taką funkcję (High Quality vs Original). Wtedy zdjęcia bedą kompresowane do iluś tam megapixeli (więcej chyba niż 12) i nie będzie używana przestrzeń na dysku. Nie, jeżeli nie wybierzesz tej funkcji - wtedy zdjęcia pójdą w oryginale, ale szybko zapełnisz swoje darmowe 15GB
  • Odpowiedz
bez problemu można przesłać poprzez ITunes


@radoskor3: "bez problemu" i "iTunes" w jednym zdaniu nie przystoi.
Nie ma chyba na świecie bardziej gównianego kawałka software'u niż iTunes.
  • Odpowiedz
@NAGI: Masz rację. Na #!$%@? ludziom aparaty w telefonach? Nie lepiej robić normalną lustrzanką? Oh wait! Po co ludziom takie skomplikowane aparaty, nie lepiej robić zdjęcia na kliszy? :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kollo: nic nie musisz ściągać, AirDrop masz na kompie i na telefonie od razu. Nic nie musisz konfigurować bo wszystko masz gotowe po wyjęciu z pudełka.

@r5678: przykład zupełnie nietrafiony. Nigdzie nie napisałem że jest lepsze, po prostu dziwię się że ludzie wolą tracić czas na przesyłanie 3500 zdjęć przez Bluetooth z prędkością krwi z nosa niż zrobić dwa tapniecia i niech się synchronizuje w tle.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz: ostatnio chciałem przesłać zdjęcia z IP11 pro max gay hiper 256GB suck cock and swallow edition na androida. Tak po prostu po ludzku chciałem sobie porównać zdjęcia z obu telefonów. I co? I #!$%@?... "najpierw do klauda"
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz: ostatnio chciałem przesłać zdjęcia z IP11 pro max gay hiper 256GB suck cock and swallow edition na androida. Tak po prostu po ludzku chciałem sobie porównać zdjęcia z obu telefonów. I co? I #!$%@?... "najpierw do klauda"
  • Odpowiedz
Zdjęcia wrzuć na Google Photos i będziesz miał wszystko gdzie chcesz bez kopiowania.


@Mithrindil: ta i oddaj resztki swojej prywatności, bo apple nie pozwala na swobodne zarządzanie swoimi plikami, poza tym, nie każy ma wszędzie neta.
  • Odpowiedz
@haudujudu_: ja mówię o bezpieczeństwie, a Ty z jakimiś wymysłami wylatujesz xd
i tak, lustrzanki stosuje się w firmach do dokumentacji. Ciekawe czemu? Przecież każdy ma smartfona i mogliby sobie na jedną chmurę wrzucać i oglądać wszędzie...
Wyjdź poza swoje ograniczone postrzeganie wygody i najlepiej trzymanie wszystkiego u Google i Apple'a. Łatwiej już im zrobić nie możesz, żeby wszystko o Tobie wiedzieli
  • Odpowiedz
Poza tym z postu mocno wynika że zatrzymałeś się na latach 2010-2012 w swoim myśleniu

nie wyobrażam sobie czekać 2 minut zanim się Windows włączy


@Nuuk: Innym wytykasz, że zatrzymali się w czasie a sam bredzisz coś o windowsie włączającym się 2 minuty xD Przecież niezaśmiecona 10-tka z SSD odpala się w 5 sekund.
  • Odpowiedz
@jamnig: Słowo klucz to niezasmiecona

I pada nie da się zaśmiecić. Używam od 2 lat jednego i nie musiałem niczego robić a wszystko działa od strzała.
  • Odpowiedz