Wpis z mikrobloga

Po prostu dramat. Dostałem służbowego iPada. Idę do salonu Apple żeby zapytać o parę spraw
1. Jak połączyć blutuczem telefon z kompem
NIE DA SIE
2. jak przerzucić 3500 zdjęć z telefonu na iPada.
Wysłać je w mejlach :)))))))
Tak mi odpowiedzial pracownik
Zapytałem go czy dobrze słyszę ..wysłać 3000 mejli na iPada ;)?
Tak :)
3. Jak stworzyć katalog na pulpicie
NIE DA SIE
4. jak stworzyć katalog gdzie #!$%@? kolwiek..
NIE DA SIE
Ale wait wait.. jaki masz system.. ?
12
Aaaa to zmień na 13
Tam się już da
Ale na pulpicie ?
Nie .. na pulpicie jeszcze nie umiemy
5. Czy mogę ułożyć ikony pionowo bo lubię i dodać widżet zegara ?
NIE DA SIE

Na koniec powiedzial mi że może jednak oddam iPada i wezmę coś na androidzie .Sprzedawca mnie namawial żebym zrezygnował z jego produktu bo nie jest w stanie zrobić tego co konkurencja od 10 lat już ma ;)
Zaczął #!$%@?ć coś o tym że to wszystko z powodu bezpieczeństwa.

Aha .. czyli 2 mlrd. Androidów windowsów linuksow notorycznie jest okradana , atakowana , zawirusowana itd a Apple nie.

I to jest niby ten super system który miażdży konkurencję ?;)
to musi być jakaś religia

#apple #komputery
  • 396
  • Odpowiedz
@NAGI: Na googlach trzymam zdjęcia z wakacji :D Nie pałuję się tym, że googiel cyz apple o mnie wie wszystko. Oni to są tam #!$%@? (no może poza googlem). Na codzień jesteś trackowany przez pierdyliardy skrypcików na pierdyliardach stronek, które odwiedzasz.Część z nich daje sobie radę z adblockerami i innymi ghostery, a ty mi wyjeżdzasz z bezpieczeństwem zdjęć :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WolfSky: mam Samsunga Galaxy S7, a mój ziomek Samsunga Galaxy Note 2 i działają normalnie, a więc 3,5 i aż jakieś 6 lat w przypadku Note'a. Więc nie #!$%@?, bo też #!$%@? wiesz. Samsung robił słabe telefony, średnia półkę i flagiwce, ostatnio już tylko średnia półkę i flagiwce. Apple robi tylko flagowce, wiadomo więc, że w porównaniu do tych gorszych urządzeń będą działać gorzej, tak samo jak Xiaomi, ale nie
  • Odpowiedz
@jamnig: Dałem za niego 1500zl + 300 za pencil. Pokaz mi łapka który za taką kwotę nie będzie mulił po 2 latach, będzie mieć baterie na cały dzień, będzie go można ładować z powerbanku i będzie miał najlepszy rysik na rynku.
  • Odpowiedz
@Nuuk: Ty też się chyba zatrzymałeś w tamtych latach, bo mój Win10 odpala się tak szybko, że zawsze mam dylemat czy go wyłączyć czy uśpić, bo w obu przypadkach uruchamia się w kilka sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czekać 2 minut zanim się Windows włączy

Apple pencil do pisania (każdy inny rysik to gówno)


@Nuuk: pewnie ktoś już się do tego odniósł, ale też to zrobię.
1. Jak masz w kompie stary dysk i nawalone programami w autostarcie, to nic dziwnego, że Winda, pewnie jeszcze Vista, się uruchamia tyle czasu. W swoim lapku mam SSD i od wciśnięcia zasilania do pulpitu 10tki mija kilka
  • Odpowiedz
  • 0
@ROCCO1 sorry, ale to androidziarzy tu piecze dupa. Przecież połowa tych zarzutów to efekt upośledzenia, możliwe, że bajt, a najbardziej możliwe, że op to głąb, który nie zrozumiał co się do niego nowi. Sam teraz działam na andku, ale bardzo chętnie bym wrócił do Apple, bo jest w #!$%@? lepszy. Tylko nie mogę, bo na służbowym mam apki do odpalania zdalnie rzeczy firmowych, więc muszę go mieć, a znowu nie chce
  • Odpowiedz
@haudujudu_: maile, notatki, wyszukiwania, kontakty, lista aplikacji, lokalizacja, gdzie byłeś na wakacjach i z kim. Czyżby to tylko zdjęcia z wakacji?
gratuluję wiedzy o skrypcikach, kontynuuj więc swoje ignoranctwo, bo więcej do dyskusji nie mamy
  • Odpowiedz
@muchabzz: absolutnie #!$%@? doradca, którego powinni z miejsca zwolnić. Zdjęcia zgrasz bezproblemowo ablo AirDropem, albo wrzucając na iClouda, katalogi na pulpicie to pamiętam że były na iPhonach już z 6 lat temu (pewnie wcześniej też), więc na iPadach na pewno też są, a co do pytania o bezpieczeństwo, to tak, IOS jest bardzo bezpieczny, praktycznie nie da się na niego włamać, typowy andek żyje do 2ch lat, a iphony spokojnie
  • Odpowiedz