Wpis z mikrobloga

Co macie na swoje usprawiedliwienie? Może wołani wypowiedzą się publicznie?

ŚCIANA WSTYDU ZAKTUALIZOWANA O KOLEJNYCH UŻYTKOWNIKÓW:

Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki



Wysyłka używanych i zniszczonych przedmiotów w przygotowanej paczce.



Brak kultury i szacunku do nadawcy swojej paczki



#wykopaka
Pobierz FHA96 - Co macie na swoje usprawiedliwienie? Może wołani wypowiedzą się publicznie? 
...
źródło: comment_AoWdGXNHynh9QQzmaXghk51CTtrS4zVw.gif
  • 65
@Kocurowaty: @FHA96: @wojt4ss: Sam nie wiem co o tych weryfikacjach sądzić. Z jednej strony 50zł to na tyle dużo że jest szansa trafić w coś co opisała nasza para . Ale z drugiej strony sam z takich "bzdetów" bym się ucieszył bo chodzi o samą frajdę z otrzymania czegoś i zrobienia paczki komuś innemu. A większość spersonalizowanych paczek przekracza minimalną kwotę 2-3 krotnie. Więc o ile to nie były
widzę, że sporo osób przygotowało paczki ale nie zostały one przez was zaakceptowane

@FHA96: 1.6% - tyle osób zostało odrzuconych i nie przeszło weryfikacji. Nie jestem pewny, czy to "sporo" ;)

O posadzaniu mnie o jakies oszustwo wzgledem wartosci przedmiotow nawet mi sie nie chce wspomniec,

@wojt4ss: przytoczę to "posądzenie o oszustwo", żeby ludzie mieli pełne spojrzenie na sytuację, skoro dyskusja toczy się publicznie. Napisaliśmy w powodzie odrzucenia:

Dodatkowo mamy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@chybaDapi: to skoro paczka miała spersonalizowany upominek, spelniala wartosc minimalna a dowody potwierdzenia zawartosci przez odbiorce trafily do was w okreslonym czasie dlaczego jestem na scianie wstydu.

Prawda jest taka, że wyznaczyliście jakiś termin którego dochowałem mimo przeciwności losu, a mimo to z własnych niezrozumiałych mi przekonań doprowadziliście do niemożliwości jej wysłania.

To Wy jesteście winni tworząc nieprecyzyjny regulamin, wobec którego postępujecie jak się wam podoba.

Ja paczkę mam, dalej chciałbym
Prawda jest taka, że wyznaczyliście jakiś termin którego dochowałem mimo przeciwności losu, a mimo to z własnych niezrozumiałych mi przekonań doprowadziliście do niemożliwości jej wysłania.


@wykoPAKA o tym właśnie mówiłam, że ludzie wysyłali zgłoszenia 50 minut przed końcem terminu i mają pretensję, że ich nie daliście rady zweryfikować. Powinniście sobie zostawić to okienko czasowe, że nadsyłanie zgłoszeń do dwóch dni wcześniej, a później wy macie dwa dni tylko na weryfikacje nadesłanych zgłoszeń
@kt13: hej, ale były 2 tygodnie(!) na weryfikację i przy KAŻDYM komunikacie poskreślaliśmy, że im bliżej końca, tym czas rozpatrywania zgłoszeń będzie dłuższy, a dodatkowo po terminie nie będzie możliwości ponownej weryfikacji. Ponad 700 osób dało radę się zweryfikować, czyli było to do zrobienia :)
@chybaDapi: ale są do was pretensje, a tak to by nie było, bo osoba ktora nie dotrzymała terminu nie mogłaby kozaczyć, że przecież dotrzymała terminu i wysłała zdjęcie, a wy go nie sprawdziliście w 5 minut, a użytkownikowi x sprawdziliście w 8 i to oszustwo...ale jeśli wam to nie przeszkadza to oczywiście róbcie jak wam wygodniej, bylebyście robili
U mnie podobnie, wg organizatorów paczka słabo spersonalizowana.
Ale obiecałem, że wyślę paczkę tak czy siak, bo i tak kupiłem dla mirka prezenty.
@chybaDapi: Nie brałem udziału ww zabawie, ale mam pytanie,(być może tak właśnie było, jeśli tak to z góry przepraszam).
Czy nie lepiej było zrobić ze termin na pierwszą weryfikację to np dzien X. Jeśli do tego dnia nie wysłałeś nic to trafisz na ścianę. I od tego dnia mieć Y dni na ewentualne sprawdzenie nazbieranych weryfikacji na ostatnią chwilę plus poprawki od osób? Wtedy nawet wysłana o 23:55 by była ok.