Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze Ale Ciebie mogę zapytać o to samo, z samego faktu bycia innego koloru ma się średnio inny potencjał intelektualny? W ogóle ktoś to badał?

Zanim mi coś podasz, to pamiętaj, że nie pytam o badania, gdzie nie wydzielono czynnika kulturowego, ekonomicznego i społecznego.
@johny-kalesonny: Czarni takie same pierdoły gadają, jak znajoma murzynka umawiała się z białym to nazywali ją zdrajcą własnej rasy XD Murzyni to tacy czarni Polacy jeśli chodzi o ból dupy kto z kim się umawia. Oczywiście koleś z obrazka jest jebnięty ale tak mi się skojarzyło bo chyba nigdy nie widziałem wersji z black genocide a wielu uważa że czarny z białym to zdrada rasy.
pewnie miedzyrasowe są bardziej inteligentne od 100% czarnych.


@WhiskeyIHaze: Nope, od białych. A tak szczerze to ogólnie są bardziej inteligentne od takich mono-betonów.

Łap: https://www.nature.com/articles/nature14618

Gdyby zafundować taki rasistowski program społeczny, że biały tylko z białym (i to koniecznie blond włosy i blada cera), to po kilku pokoleniach masz powszechne choroby genetyczne. W skrócie - rasizm płodzi degeneratów, co w sumie nie jest wielkie odkrycie.
Ale wiedz że to tak nie działa


@Dave987654321: Wybacz, nie mogę rozmawiać, bo zasypałeś mnie argumentami

@Andilanser: Ogólnie ludzie nie dzielą się biologicznie na rasy - ale fakt jest taki, że dzieci z par, które są od siebie odległe genetycznie (bo ludzie są z innych regionów geograficznych), są zdrowsze, wyższe i bardziej inteligentne. Jak #!$%@? Cię strasznie ten fakt, to przerzuć sobie to na psy - dlaczego to "kundle" są