Wpis z mikrobloga

@Flypho: Ale nie traktuje tego jako osobny czynnik tylko całościowo z resztą, poza tym robi się to na reprezentatywnej grupie, a nie na statystykach globalnych z USA. Dlatego, że właśnie w całość są zamieszane społeczne czynniki.

Po co robić grupy pod takie badania w innym przypadku, skoro można tylko brać statystyki z innych krajów i mieć w dupie? To absolutnie bez sensu argument
Ale nie traktuje tego jako osobny czynnik tylko całościowo


@johny-kalesonny:
Zaznaczyłem ci dwoma kolorami, żebyś nie przegapił czasem xD. Wiem, że nie przeczytałeś nawet tego artykułu i ta rozmowa nie ma sensu. Chciałem ci tylko powiedzieć, żebyś tego nie próbował z kimś, kto potraktuje cię poważnie, bo ja naukę traktuje śmiertelnie poważnie i szedłbym z tobą na noże na konferencji.
Pobierz
źródło: comment_S0DOpuZ5YKm32gSRH36MmEONAshlQTpk.jpg
@Flypho: No to dalej - jakie to ma znaczenie?

Wrzuciłeś statystyki z USA, które nie mają nic wspólnego z tezą tych badań. No chyba, że w tych statystykach bierze się pod uwagę homozygotyczność. W Stanach luźno okresla się rasy, bo przecież rasy są luźnym określeniem - to termin społeczno-kulturowy, nie genetyczny. Osoby nazywane "Asian" są zwykle luźno ze sobą powiązani.

Chciałem ci tylko powiedzieć, żebyś tego nie próbował z kimś, kto
@johny-kalesonny:
I tak nigdy się nie spotkamy, więc to była moja ostatnia wiadomość do ciebie, elo. xD A ten mem był tylko wyrazem mojego stosunku do ciebie, bo chyba już dość jasno napisałem, że nie będziemy gadać w ten sposób - ty jesteś po prostu niemądry, dyplomatycznie rzecz ujmując xD.
ty jesteś po prostu niemądry, dyplomatycznie rzecz ujmując xD.


@Flypho: Twoja opinia nie ma żadnej wartości
http://japp-wwatch.apps.us-east-1.starter.openshift-online.com/generate/report2?user=Flypho

@WhiskeyIHaze: Napisałem, że złośliwie ignorujesz część tekstu tego badania lub nie potrafisz go przeczytać. To nie do końca ad personam, ale faktycznie nie było to zbyt uprzejme
Pobierz
źródło: comment_4yKnPiHYScJH5JMoRERyW5fp90vuJOVH.jpg