Wpis z mikrobloga

*** ŚCIANA WSTYDU *

Halo halo! Przypominamy listę uczestników #wykopaczka, którzy z powodu lenistwa, tchórzostwa, wygody i innych fikuśnych wywodów
NIE WYWIĄZALI SIĘ ZE SWOJEGO ZOBOWIĄZANIA nie przygotowując paczki dla osoby, która została przez nich wylosowana. Jednocześnie w kilku przypadkach - OTRZYMUJĄC PACZKĘ OD INNEGO WYKOPOWICZA!

A oto nasze marudy, niszczyciele dobrej zabawy, uśmiechów dzieci

1. @dgjkasgr8yl3q Nieprzygotowanie paczki w I. edycji wykoPAKI.
2. @Vladimir_Kotkov Nieprzygotowanie paczki w I. edycji wykoPAKI.
3. @ogrod87 Nieprzygotowanie paczki w I. edycji wykoPAKI.
4. @Tomek3322 Nieprzygotowanie paczki w I. edycji wykoPAKI.
5. @dese Nieprzygotowanie paczki w I. edycji wykoPAKI.
6. @tomaszpap Nieprzygotowanie paczki w I. edycji wykoPAKI.
7. @kimono01 Nieprzygotowanie paczki w I. edycji wykoPAKI.
8. @iosnin Nieprzygotowanie paczki w I. edycji wykoPAKI.
9. @twarzczlowieka Nieprzygotowanie paczki w I. edycji wykoPAKI.
10. @weglowy Trollowanie, chamstwo, kręcenie gównoburzy i psucie atmosfery.

I nasi tegoroczni finaliści!**

11. @korporacion Trollowanie i słabe zarzutki drugi rok z rzędu.
12. @NorskArisk Rezygnacja z zabawy w trakcie jej trwania (po losowaniu par)

ból dupy dorosłych ludzi o to, że dosłownie 3 osoby nie dostały czekolady i książki


13. @Mefedronka Rezygnacja z zabawy w trakcie jej trwania (po losowaniu par).

w #!$%@? to mam


14. @dariusz955 Rozpoczęcie proces usuwania konta bez weryfikacji paczki.

#wykopaka #wykopaczka #swieta #wykop #oszukujo #truestory #oszustwo #wigilia #prezent #prezenty #rozowepaski #niebieskiepaski
źródło: comment_yYzZcWpP9OUgw0fhU34vg6Hg4I3KFruE.jpg
  • 92
Mircy, a dałoby się przejąć paczkę od osoby która jest na liście ? Niestety moja liczba postów nie pozwala mi legalnie wystartować. Osoba z listy powyżej dała d*py wiec ktoś nie dostanie paczki. Szkoda zmarnować kilka uśmiechów ;)
@NorskArisk:

jakbyś potrafił czytać to byś wiedział dlaczego nie wysłałem paczki, nawet byś wiedział, że pewną część paczki miałem już kupioną


Jedyne co napisałeś pod tym wpisem, to "nie zesraj się dzieciaku", co jest o tyle zabawne, że sam jeszcze chodzisz do szkoły XD

A jeśli sugerujesz, że ktoś powinien przeglądać twój profil, żeby poszukać twojego usprawiedliwienia za brak wysłanej paczki, to XD
Chodzenie do szkoły nie determinuje twojej dojrzałości, jak patrzę na wykop to wręcz przeciwnie.


@NorskArisk: Tak #!$%@? każdy niedojrzały gimbus, któremu się wydaje że taki nie jest i jest doroślejszy od rówieśników.
Czytając to, co piszesz w sprawie twojego #!$%@? na akcję, do której sam się zapisałeś, to można tylko stwierdzić, że obok dojrzałości to ty nawet nie stałeś.
Albo jesteś zwykłym, #!$%@? trollem xD