Wpis z mikrobloga

No to mamy +600 :). Czas na road to 700 kg.

W tym tygodniu mimo małego kryzysu z chorobą i wagą postanowiłem przetestować maksy. Udało się zaliczyć kolejny fajny progres.
Deadlift 230 -> 250 kg
SQ - 220 -> 232 kg (Dodatkowo wrzucam 225 kg gdzie była głębia większa)
BP - 117,5 -> 125 kg (z pauzą wcześniej udało się 122,5)

Oczywiście wszystko gym lifts. W dobrym tygodniu by pewnie więcej poszło, ale w swoich planach nie robię peakingu ani takich rzeczy tylko z marszu podchodzę pod rekordy

W weekend wiekszy wpis z nowym planem i określeniem co dalej.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #borsukmasuje #borsukpowerlifting
Kasahara - No to mamy +600 :). Czas na road to 700 kg.

W tym tygodniu mimo małego ...
  • 81
@Kasahara: Taki Cailer Woolam ponoć już ma bardzo mało chrząstki w stawach a braków w technice raczej mu nie można zarzucić. Z drugiej strony to ciąganie 400kg+ raczej Tobie nie grozi więc pewnie nie ma czym się martwić xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: nie mówię o kontuzji tylko pamiętaj że poza mięśniami szkielet i stawy też się zmieniają tylko wolniej jak jest progres szybki to kości często nie nadążają i można sobie popsuć to i owo.
@bigdabro: no oczywiscie, tylko proces kontuzji to nie jest tak jeb, są symptomy, to się nie dzieje od 1 złego liftu. Dodatkowo trenuje systemem treningowym, który bardzo zapobiega kontuzjom, więcej niż na samych lifach poświęca się w nim uwagi weak linkom.
@Kasahara: obejrzałem relacje na IG i mam takie pytanie: czemu do przysiadu aż tak bardzo wygiąłeś plecy? W jednej serii wyglądało to jakby razem z klatką wyprostowały się całe plecy które wygięły się w drugą stronę na dole. Ale może to kwestia perspektywy.


A z głebokością... :) powiem tak, każdy myśli, ze siada bardzo głęboko - nikt się nie nagrywa :) - co innego ma się w głowie i odczucie a inna rzeczywistość - jakoś na siłowniach jak chodze X lat to nie widzę tych słynnych ATG siadów lub raz na ruski rok. Dziś oglądałem np. np. debiuty na żywo to jeszcze większe kible zaliczali ¯\_(ツ)_/¯. Dla mnie te 225 kg było akceptowalne, ale wiadomo
@Seba_Kot:

fajna ława, taka prima sort :-D.


xD dobrze, że mam dużo poczucia humoru i autoironii, bo by trzeba było skakać z mostu albo pstryczek wiązać przy każdym podejściu do BP. Cel jest prosty 450 kg siad, 450 kg MC i wtedy 100 kg na ławie starczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@biamiVajs: wiadomo jak jest. Oczywiście mógłbym głębiej - i musze na tym pracować roboczo, trzeba
Kasahara - @Seba_Kot: 

 fajna ława, taka prima sort :-D.

xD dobrze, że mam dużo ...

źródło: comment_wb41DHTdCRg2MmmVp0osfcx4NXFSfQzj.jpg

Pobierz