Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie, pielęgniarka pyta czemu po tym jak na kiblu odplynalem i p---------m szczęką o kafelki wezwałem karetkę xD nawet nie wiem czy czegoś nie połamałem

Ale mam kartę pułapkę, 3 krotne zapalenie mięśnia sercowego, od razu się zamknęła.

Czy utrata przytomności bez kompletnie żadnego powodu nie jest wskazaniem do wezwania karetki czy coś mnie ominęło?
Rabusek - Trzymajcie mnie, pielęgniarka pyta czemu po tym jak na kiblu odplynalem i p...

źródło: comment_V7T7DtpFdis15dKwn3JiAIFHaK8Sxi6l.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesli pielegniarka czy kto tam sie zapytal czy byla krew sluz ropa w stolcu


@Wjolka: nie spytała, po prostu stwierdziła że na pewno myle biegunke z luźnym stolcem :)
  • Odpowiedz
@Rabusek: jakbyś był pijanym żulem śpiącym w fontannie lub na ławce, to wtedy dopiero można wzywać karetkę, a tak skoro dałeś radę wstać i zadzwonić, to należy ci się mandat za bezpodstawne wezwanie służb
  • Odpowiedz
Czy utrata przytomności bez kompletnie żadnego powodu nie jest wskazaniem do wezwania karetki czy coś mnie ominęło?

@Rabusek:
Bo brakowało:
- byłem n------y
- leżałem przed domem koło przystanku
- nie płacę skłądek na leczenie i żadnych podatków, poza tymi w alkoholu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek: właśnie za mało żelków jadłem wtedy, a za dużo trenowałem xD gwoli ścisłości z-------m jedynkami w płytki, bolały kilka tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek: ale bym nakrzyczał na k--------a. Płacisz składki całe życie, masz wypadek i jeszcze ma czelność kwestionować słuszność badań. A meneli i ćpunów to codziennie po kilka razy przywożą.
  • Odpowiedz