Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie, pielęgniarka pyta czemu po tym jak na kiblu odplynalem i #!$%@? szczęką o kafelki wezwałem karetkę xD nawet nie wiem czy czegoś nie połamałem

Ale mam kartę pułapkę, 3 krotne zapalenie mięśnia sercowego, od razu się zamknęła.

Czy utrata przytomności bez kompletnie żadnego powodu nie jest wskazaniem do wezwania karetki czy coś mnie ominęło?
Rabusek - Trzymajcie mnie, pielęgniarka pyta czemu po tym jak na kiblu odplynalem i #...

źródło: comment_V7T7DtpFdis15dKwn3JiAIFHaK8Sxi6l.jpg

Pobierz
  • 117
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: no właśnie chciałem się upewnić że nie jeździsz. Pamiętam jak ziomek też jakoś zemdlal bez przyczyny to też go pytali czy ma prawko. Żeby zabrać by nie stanowił zagrożenia dla innych.
Pamiętam jak ziomek też jakoś zemdlal bez przyczyny to też go pytali czy ma prawko. Żeby zabrać by nie stanowił zagrożenia dla innych.


@adekad: wow, a jest jakaś podstawa prawna do tego? Przecież to oczywiste że nie wsiadłbym dzisiaj za kółko.
@Arthaniel U mnie wzięło się od grypy. Lekarka tłumaczyła mi to tak, że ten wirus grypy, przez który bolą cię mięśnie w ciele, przerzucił się na mięsień sercowy i tam buszował. A objawy to głównie ból w klatce piersiowej przy jakimkolwiek wysiłku. Nawet wstając z łóżka czułem nawalanie xd ale olewałem to, bo myślałem, że to płuca od kaszlenia bolą. Aż lekarz mnie wyprowadził z błędu.
Da się to łatwo leczyć, chyba
@Rabusek: chodzi o zabranie prawa jazdy na stałe, nie na dziś, bo dziś się złe czujesz. Jeśli zdarzają ci się utraty przytomności (a z tego co mówisz to tak) to powinni ci zabrać prawko, bo uwaga, następnym razem może się to zdarzyć w samochodzie. Także kasuj wpis zanim jakiś życzliwy zajmie się ta sprawa
ja #!$%@? czy to nie jest chore że człowiek ma się bać wezwać karetkę bo jest tylko jedna na oddział XD #!$%@? to nie dzwońmy w ogóle po karetki tylko po taxi


@Mietla05: Ze skrajności w skrajność. ¯\_(ツ)_/¯

Bezpośrednim ratowaniem zdrowia i życia w stanach nagłego zagrożenia zdrowotnego zajmują się lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni w ramach systemu ratownictwa medycznego.

Stanem nagłego zagrożenia zdrowotnego, jest stan polegający na nagłym lub przewidywanym