Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie, pielęgniarka pyta czemu po tym jak na kiblu odplynalem i #!$%@? szczęką o kafelki wezwałem karetkę xD nawet nie wiem czy czegoś nie połamałem

Ale mam kartę pułapkę, 3 krotne zapalenie mięśnia sercowego, od razu się zamknęła.

Czy utrata przytomności bez kompletnie żadnego powodu nie jest wskazaniem do wezwania karetki czy coś mnie ominęło?
Rabusek - Trzymajcie mnie, pielęgniarka pyta czemu po tym jak na kiblu odplynalem i #...

źródło: comment_V7T7DtpFdis15dKwn3JiAIFHaK8Sxi6l.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
Poprawka, narzeczona przyjechała po karetce i widziała całe zajście - #!$%@?łem szczęką o wanne. Cud że mam wszystkie zęby xD

TK czyste, będę żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek: od rzeczy to ty #!$%@?. Jednorazowa chwilowa utrata przytomności bez żadnych objawów ubytkowych (ty chyba masz jednak XD) nie jest wskazaniem do przyjazdu karetki. Pozdro z soru, poćwicz

  • Odpowiedz
Po prostu się zesrałeś że jesteś chory a tu nic nie wyszło XD


@su1ik: zesrałem się bo równie dobrze mogło mnie odciąć z powodów sercowych :) Na oddziale kardio kazali mi do każdego takiego przypadku wzywać karetkę, wybacz, posłucham ordynatora kardiologii w tej kwestii i narażę skarb państwa na 300-400zł strat.
  • Odpowiedz
@su1ik: Dobra, przejrzałem kilka artów, i rzeczywiście omdlenie nie jest wskazaniem na przyjazd karetki - ale po takich przejściach jak ja miałem, dodając do tego uderzenie w wanne, już była.
  • Odpowiedz
@Rabusek: A, i żeby nie było, biorąc pod uwagę twoje wcześniejsze przejścia doskonale rozumiem twoją decyzję, ale jak ktoś traci przytomność, odzyskuje ją i nic mu zasadniczo poza tym nie jest (obita gęba się nie liczy ;)), to nie ma potrzeby wzywania karetki. Równie dobrze można zadzwonić po taksówkę.
  • Odpowiedz