Wpis z mikrobloga

@cup12552: no w sumie idea buspasow jest taka ze komunikacja miejska ma byc szybsza niz jazda autem w korku. W warszawie nie ma zbyt wielu bus pasow, wiec trasa do roboty autobusem stojac w korkach zajmuje mi tyle samo co autem, dlatego wole jechac do roboty #!$%@? punto bez dpfa xd ale gdyby cala trase byl bus pas ktory skrocilby mi czas dojazdu o polowe, to wybralbym komunikacje.
@cup12552: może buspasy są po to żeby więcej ludzi korzystało z busów bo nie stoją w korkach jak samochody i powodują że mniejszaja się korki bo jest mniej samochodów na ulicy?
Pewnie wpadles na to.
A ta kara to jest śmiesznie mała. Też zauważyłem że łamie nałogów przepisy od picia w plenerze po jazdę średnio 20 km/h za szybko. Bo dostanę jakieś śmieszne kary typu 100 zł.
Do tego dochodzi że
@cup12552: dzisiaj widziałem jak koleś prujacy po buspasie o mało nie zaliczył dzwona. Na głównie drodze Gdyni regularnie widzę rozbite autobusy które wbijaja się we wlaczajacych do ruchu
Pozdrawiam. Ciekawe kiedy tu stosujesz swoje auto
@cup12552 też jeżdżę po buspasach tylko, że w Rzeszowie. Miasto zrobiło te buspasy po to żeby dostać dofinansowanie na autobusy miejskie, taki był wymóg. Buspasy sa zrobione na dwupasmowych drogach, w miejscach do tego nieprzystosowanych, (przez co miasto się korkuje) lub na #!$%@? gdzie nigdy nie ma korków i buspas jest zbędny.

Bus pasy mają sens jeżeli są zrobione z głową.
@cup12552: wnoszą że ludzie korzystający z komunikacji co jest odpowiedzialne w dużych miastach jadą dłużej przez takiego pajaca. W końcu się #!$%@?ą i wszyscy przesiądą do samochodów. To będzie naprawdę zajebisty sposób na rozluźnienie korków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aha, i poszerzanie drogi nie rozluźnia korków. Było pisane i badane setki razy. Nie wszystko działa na chłopski rozum