Wpis z mikrobloga

  • 834
Mirko w-------m się na siebie bo ważyłem kiedyś 110 kilo przy wzroście 180 (uff) także byłem gruby knur i udało mi się zbić tę wagę do 83 jakiś rok temu. Teraz dlaczego się w-------m na siebie. A więc dlatego że znów zaczął mi rosnąć bebzol dlatego potrzebuje motywacji żeby dobić do wymarzonych 75 kilo. Aktualnie wykręcam już 90 na wadze także pora zatrzymać tę karuzelę i lecimy w dół także taki challange dla mnie i was za każdego PLUSA przebiegiem 1 kilometr i robię 10 pompek o 18 sprawdzę posta i zaczynam daje sobię termin do 1 stycznia 2021 r. Obiecuję wtedy zrobić pokaż mordę z teraz czyli 19 i pokaż mordę po challengu i zakładam
#odnormikadochada

#mirkokoksy #challenge #motywacja #biegajzwykopem
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Estetykatopodstawa: chudnięcie chudnięciu nierówne, można stracić 5 kg tłuszczu a można stracić 5 kilo mięśni. Można też sobie u----ć pół nogi i tak samo, będzie się ważyło te 5 mniej.
  • Odpowiedz
@pokawa: Napewno jest jakaś różnica w genach. Powiedzmy, że są dwie osoby które prowadzą mniej więcej ten sam styl życia urzędnika biurowego, jedzą 3 typowe polskie katolickie posiłki, z czego jeden od zawsze jest chudy jak szczapa a drugi wygląda jak klasyczny polski kartofel.
  • Odpowiedz
@Korisho: Panie pomóż, bo ja przy 188 ważę 77 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raz jeden w życiu przytyłem do 83 jak pracowałem, pisałem magisterkę, nie spałem w nocy i wrzucałem w siebie kit-katy bo mi się o 2:00 słodkiego chciało jak cholera.

Zacząłem spać, normalnie się ruszać i znowu wróciłem do 77. Nic nie pomaga ()
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: idź Pan w c--j z takimi radami, a te 80 plusów do od takich samych fachowców jak Ty. @Korisho: trzymam za Ciebie kciuki Koleżko, ale nie daje plusa bo nie wyrobisz się :) btw. Robiłeś sobie badania diagnostyczne pod kątem cukrzycy / niedoczynności tarczycy, Etc?
  • Odpowiedz
@simperium: Bzdura. Na 100% chodzi tutaj o niezdrowe nawyki żywieniowe, które powracają

@landu choroby tarczycy nie wpływają jakoś ogromnie na przyrost masy, a już na pewno nie bezpośrednio. może tyle, że zmniejszają ci NEAT czyli ogólną improwizowaną aktywność fizyczną (cała szeroko pojęta aktywność fizyczna nie obejmująca treningów) i masz mniej energii, wtedy twoje zero kaloryczne jest mniejsze niż twojego w pełni zdrowego klona. wciąż, nie sa to jakieś wielkie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kiere: ale to jest prawda to co napisałem.
Takie p---------e że od razu jest chory mnie bawi, każdego tak w---------z do jednego worka bo jest łatwiej?

Nie trzymał diety to się ulał jak świnia.

Jakoś k---a w Auschwitz nie było grubych a mieli na pewno choroby ale uwaga, chwila, zaraz jak to! Oni mało jeśli :(
  • Odpowiedz
jak na moje to grubi po prostu bardziej lubią jeść i jak dają sobie spokój z dietą to, nie zdając sobie z tego sprawy, idą na całość.


@pokawa: Owszem, to problem psychiczny tylko mało osób przyzna się do tego (mówi to ex grubas). Między innymi zajadanie smutków i poprawianie sobie humoru wylewem hormonów szczęścia po w----------u, a w dodatku brak nawyków żywieniowych (zdrowych jak i ilościowych) bo chodzi o to,
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: właśnie obczajalem ktoś Ty, jako trener, który układa diety dodatkowo powinienes wykazać się pokorą, a nie p----------m w stylu Dzikiego Trenera. Nie wyszukuje każdemu choroby, tylko poszukuje przyczyn problemu. Gość przy 180cm ważyl 110 to jest otyłość, która jest chorobą, więc niczego nie trzeba się doszukiwać. Już pomijam Twoje c-----e rady, bo o ile zachowa bilans ujemny to schudnie, ale będzie sobie hodowal ulana dolna część brzucha, ale gorsze
  • Odpowiedz