Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: Co by nie mówić dobry wynik Bosaka. Co prawda 7 elektorów vs 9 korwinistów, ale Gdańsk to było wiadomo, że to będzie trudny teren dla Bosaka. Wszystko możliwe w tych prawyborach
@PatologiiZew: z tego grona jedynie na Bosaka i Brauna jestem w stanie zagłosować, jak wybiorą jakiegoś lewackiego kuca pokroju Wilka czy Dziambora nie wspominając o januszu to od razu w 1 turze głosuje na Dude
Bosak będzie miał w skali kraju najwyższy wynik ale moim zdaniem nie przekroczy 50%. Drugi będzie Braun a trzeci ktoś od Korwina. Potem kandydaci Korwina będą sobie przekazywać elektorów aż zostanie Bosak i ktoś od Korwina. Wtedy Grzesiu zdecyduje kto będzie kandydatem


@PatologiiZew: Chyba masz rację. Ciekawe co w takim wypadku zrobi Braun, to trochę zagadka ¯\_(ツ)_/¯
@PatologiiZew: Bosak niby najwięcej głosów, ale ja go kompletnie nie widzę jako prezydenta. Wygląda jak chłopaszek, a to ma być prezydent przecież który będzie brał udział w oficjalnych spotkaniach, zdjęciach i ogólnie musi posiadać jakiś "gabaryty"

Z tej całej listy idealnym kandydatem dla mnie wydaje się być Braun. Po pierwsze sposób prowadzenia rozmowy, po drugie wpisuje się idealnie w nasz katolicki charakter i to jak jesteśmy postrzegani za granicą, po trzecie