Wpis z mikrobloga

Macie jakies błotniki w szosie? mam kłopot bo sks raceblade są za wąskie, inne błotniki nie wejdą mi między oponę a szczęki hamulca, może jest coś podobnego do sksów albo tych crud czy jakos tak, ale w szerszej wersji? ( mam opone 32 c, nie chcę wydawać na sks 150 złotych bo planuje kupno roweru żeby włożyć oponki 35-38c a wiec wtedy te sksy beda za wąskie). Może ktos z was ma jakieś patenty na przerobienie błotników metalowych pod szosę? nosze sie z zamiarem kupna tanich błotników stalowych, skrócenie ich i dorobienie elementów montażowych na wzór tych do SKS. Ktos sie bawił w taka rzeźbę? #szosa #rower
  • 24
  • Odpowiedz
@MiQ27: tylko że u mnie 32c to jest oponka maksymalnej szerokości która wesżła w rame i ja nie wcisne nic między szczeki a oponę a tam w tym Raceblade XL wkłada sie takie blaszki. Poza tym jak mówie maja maksymalnie wersję do 32c a ja planuje kupic opony szersze i bym musiał na kolejna jesień kupowac kolejne błotniki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@leftfinger: mam mocowanie, nie miałem tylko u góry w przednim widelcu to zrobiłem dziurkę w błotniku i trytytką do śruby hamulca tylko, rower zimowy to druciarstwo akceptuje :)
  • Odpowiedz
@kendi: ja chyba musze w ogole kupic mtb na szerokich oponach, jezdze teraz a sciezki cale w lisciach, nic nie widac, slisko, mokro, lisci takie kupy ze z 10 cm wartswa jest:( wiec mtb, dobre blotniki, ochraniacze na buty i spodnie i mozna jezdzic
  • Odpowiedz