Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Proszę was o poradę, wskazanie jaką ścieżkę #kariera dobrze byłoby obrać. Kilka słów o mnie: 26 lat, angielski na bardzo dobrym poziomie, #niderlandzki średnio, zamierzam mocno podszlifować. Skończony gównokierunek (licencjat) z jednej z nauk przyrodniczych. Mam doświadczenie jako koordynator w agencji pracy w #holandia, zajmowałem się tam m.in. rekrutacją, administracją, kontaktem z klientem, sprawami organizacyjnymi.
Jakie #kursy byście zaproponowali w mojej sytuacji? Budżet na #rozwoj #rozwojosobisty mam duży. Interesuje mnie przede wszystkim praca biurowa #korpo ale niewiele znam realia. Jaka branża fajnie łączyłaby się z niderlandzkim? Jakieś HR, #crm #sap #salesforce? Może jakaś #pracait ? Jakiś pomysł na #studia podyplomowe lub zaoczne? Chciałbym przeznaczyć najbliższy czas na rozwój i złapanie doświadczenia w Polsce (najlepiej Poznań lub Warszawa) a potem wyjechać do NL #emigracja .
Sorry za spam tagami, liczę na wasze propozycje, na pewno każdą z nich dokładnie rozpatrzę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12