Wpis z mikrobloga

@Zgagulec: Ta, bo kazdy polak nic nie robi w domu. Idz sie piescic z kretynkami na kongresie kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiec jezeli nie chcecie hajsu za to, to wliczanie to do puli platnej pracy poza domem jest idiotyzmem, co zostalo wypunktowane xD Wielu mezczyzn robi na siebie w domu i poza nim, wiec nie #!$%@? glupot.

To co zbadal ZUS to ze i tak nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nacpanazielonka: eeee
Ostatnio całą pralkę rozwiesiłem w 8 minut w tym poukładałem sobie skarpetki parami a zająłem całą suszarkę praniem. Ja nie wiem jak to może zająć więcej niż 10 minut. Chyba że ma się dużo koszul bo je się inaczej traktuje wtedy z 15 max
No i lol. Będę sprzątał CAŁE MIESZKANIE z powodu trochę kurzu czy kilku okruszków? #!$%@?ło? Życia bym nie miał jak chyba widać co niektórzy. Póki
@Loloman: Mi wieszanie prania po 3 osobach, ze strzepywaniem, starannym wieszaniem i układaniem skarpetek zajmuje z 15 minut, a wcale sie przy tym nie obijam ¯\_(ツ)_/¯ poza tym no widzisz, niektóre kobiety mają mężów którzy mają dużo koszul. Niektóre kobiety mają dzieci które brudzą po 5 ubranek na raz (a zauważ że jak się dziecko czasem upapra, to nie wystarczy wrzucić do pralki, najpierw plamę trzeba zaprać albo potraktować odplamiaczem).
Ponadto
dzisiejsze kobiety


@friboo:
Dzisiejsze czy wczorajsze to nie ma nic do rzeczy. Zawsze były babska leniwe i kobiety pracowite. Pewno Cię zadziwię ale tak jest do dziś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nacpanazielonka: no 15 minut dla 3 osób brzmi ok, tego się zatem nie czepiam :).
Dzieci itd to inna sprawa! Chciałbym dodać że nie biorę ich pod uwagę bo to inna para kaloszy :) odpiszę na resztę później...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nacpanazielonka: nie no, ja zrozumiałem raczej ze zwykłe obowiazki domowe a nie dzieci. Gdyby tam byly dzieci na tym rysunku to byloby lepiej. Bo faktycznie przez nie kobiety nigdy nie beda mogly w pracy osiagnac tego samego co faceci. Ot biologa jest nieuczciwa. Ale prócz dzieci reszta to wymówki jak dla mnie.
Kurde nie mam czasu pisać a wątek śmieszny i chce mi się odpowiadać :)
Skoro to takie proste to może mężczyźni zamienią się z kobietami rolami i to oni będą odwalać większość pracy w domu?


@Zgagulec: a co z mężczyznami żyjącymi samotnie? Z tego co tu na wykopie piszą wiele mężczyzn to single, nie zawsze ze swojego wyboru. Oni piorą, gotują, sprzątają i... robią kariery.
@TypowyRobert:

no wyobraź sobie że nawet w dzisiejszych czasach nie stać wszystkich na pralkę, no heheszki iksde #!$%@?ć biednych ludzi xD

W dzisiejszych czasach pralkę można wyrwać za darmo na OLX, kupić za dwie stówy na Allegro albo nową w promocji za nieco więcej niż 500+ (zasługa tego przebrzydłego kapitalizmu i globalizacji).

A w ostateczności napisać dwa zdaniami łamanom polszczysnom dłógopizem porzyczonym od sąsiada (bo wiem, nie każdego w dzisiejszych czasach
Pobierz Dutch - @TypowyRobert: 
no wyobraź sobie że nawet w dzisiejszych czasach nie stać wsz...
źródło: comment_IV6aqhmVeXsawYrKhSxudZIyNaGQ8VTR.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nacpanazielonka: nie mieszkać z takimi? Nie no jak ktoś jest syfiarzem to nic się z tym zrobić nie da. Ale tacy ludzie to porażka teraz i w przyszłości. Znam i żadnej osobie która musi mieszkać z nią nie zazdroszczę. Potem nic w domu znaleźć się nie da, wszystko w syfie nie tam gdzie trzeba. Podziękuje, z takimi ludzmi się nie żyje. Ich sie unika jeśli nie da się takiej osoby nauczyć
@Zgagulec: bo niektorzy #!$%@? w kolko. Jestes jebnieta na czerep myslac, ze #!$%@? wiecej, bo jakas tepa #!$%@? sklecila sobie statystyke z dupska. Tak jak z tymi nierownosciami placowymi, kolejne gowno, ktorego kobiety widocznie nie potrafia poprawie oszacowac xD Ta banda mizoginow, ktora nie chce placic wiecej xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nacpanazielonka: no najlepiej nie brać za małżonka syfiarza :) dlatego kościelne unikanie wspólnego mieszkania to głupota. Chodzi właśnie o to by zobaczyć czy z taką osoba się żyje, czy tylko usługuje sprzątaniem.
Ą lokatorzy to inna sprawa, tutaj trzeba przywyknąć do życia w syfie jak się na takie trafi i nie ma inne opcji i tyle :)
no wyobraź sobie że nawet w dzisiejszych czasach nie stać wszystkich na pralkę,


@TypowyRobert: Jeśli kogoś w dzisiejszych czasach nie stać w Polsce na najtańszą pralkę, to prawdopodobnie nie ma problemu z karierą, tylko z tym, że jest #!$%@? nierobem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@etui64: Oczywiście, zawsze były i zawsze będą - takie i takie. Ale mam na myśli główny nurt, teraz kobieta jest zainteresowana karierą, a nie posiadaniem dzieci i prowadzenie ogniska domowego - nie mówię że to źle, po prostu stwierdzam fakt. Więc mem który omawiamy jest bez sensu, bo już dawno świat tak (w większości) nie wygląda.