Wpis z mikrobloga

Co sie dziś odjaniepawliło to ja nie, ale po kolei.

4dni temu złapałem na tinderze zgrabną loszke. Przegadalismy caly ranek, poruszalismy juz tematy fantazji seksualnej.. Później kontakt sie urwał. Myślałem, ze to koniec.
Napisała znów rano kolejnego dnia, szybko dość odpisywała, wysłała mi nawet zdjęcie swoich bimbałków czy podobają mi sie. (Małe ale skowyrne).
Po południu znów cisza do kolejnego trzeciego dnia.
Pytam ją czemu tylko rano odpisuje, to zwalila na pracę. Dopytuję co to za zmiany ma i czemu wieczorem nawet nie odpisze oraz czy ma ochotę sie w końcu spotkać sie we właściwym celu.
Byla cisza znow przez dzien, w końcu wystalkowalem ja na fb - imie i nazwisko miała w nazwie insta.. wchodzę na Fb a tam nieuwierzycie -status zaręczona! Mało tego na tablicy napisała komuś, że ma internet po wifi tylko do poludnia, bo później nie ma opłaconego czy cos w tym stylu. Zdenerwowała mnie tym oszustwem i postanowilem sie odwdzięczyć. Zrobilem fejk konto na fb z imieniem i nazwiskiem osoby, miejscowością którą ma znajomych, ale bez zdjecia. Powiedzmy, że zbieżność nazwisk. Oczywiscie nastepnego dnia mnie przyjeła do swojego zaszczytnego grona znajonych pewnie myśląc, że faktycznie jestem jej znajomym [chociaż bycie parą na Tinderze to nawet coś więcej, bo wyrazila zainteresowanie, a nie tylko znajomość dla oka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ] nie ma za to paragrafu.
Porobiłem screeny z naszych rozmów z fotkami, które mi wysłała, w jednej z rozmow napomknęła nawet, że nigdy nie miała chlopaka.
Po południu wiedzac, ze nie będzie jej przy kompie wrzuciłem wszystkie zrzuty ekranu oznaczając ją na jej tablice. A niech kutfa wiedzą z kim mają do czynienia. W koncu miała 170 znajomych. Machina ruszyła xD
Reakcje znajomych musiały byc bezcenne sądząc po realcjach na posta oraz
Po godzinie dostałem wiadomość od jej narzeczonego, który to zobaczył. Napisal mi, ze mnie znajdzie i zgnoji za rozpowszechnianie sfabrykowanych wiadomości. Nagrałem dla niego specjalnie film jak właczam Tindera i we wiadomościach mam rozmowe z jego lubą, ktora ma podjętego prywatnego insta.
Wieczorem wyslal mi jeszcze wiadomość, ze dziękuję za film. Nie wiedział, że do tego byla zdolna oraz, ze już zerwał z nią.
Szkoda mi go było, bo po profilu widac, że taki typowy beciak. Ciekawe ile razy go zrobila w bambuko. Piętnujcie takie niechlubne zachowania p0lek

#tinder #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 52
@marekbiernatt: abyś mnie źle nie zrozumiał, bo ja nie pisze tego w charakterze zs ci się należy czy coś. Nie, nie.
PP prostu ludzie są msciwi i bardzo możliwe że weźmie odwet za te akcje, w sumie nawet na miejscu tego typa to bym ci solidnie obil gębę.

Zrobiłeś z niego publicznie cucka xD, a mogłeś po prostu wysłać to do niego na priw.

W sumie jak tak teraz płaczę te
@uhu8: to prawda, teraz będzie mógł założyć tu konto i wspominać w tagach #p0lka i #przegryw sfabrykowany smak życia.
@marekbiernatt: A tak całkiem serio - wrzucając na tablicę te rzeczy naraziłeś gościa na okrutną śmieszność, ale rujnując mu rzeczywistość najprawdopodobniej uratowałeś zdrowie psychiczne.

nie wiem co o tym wszystkim myśleć, to nie będzie dobry dzień.