Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczupikczu: ej takie pytanie xD jak różowy pisze na tinderze pierwszy to odbieracie to jako desperację z jej strony? xD bo zdarza mi się pisać pierwszej ale nie zawsze odpisują :<
@theacid: ale przynajmniej nie jestem wege i nie trenuję crossfitu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lama_lama: Na szczęście, bo dzwoniłbym na policję żeby przyjechała na wykop. Nie przynoś nam w tym IT wstydu tą zieleniną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu nie mogę trafić na #tinder na jakiegoś fajnego wykopka?


@lama_lama: Bo fajni rzadko kiedy mają konto na wykopie. Poza tym gdybyś chciała znaleźć wykopka to miałabyś niebotycznie łatwiej szukać na wykopie a nie na tinderze, ale twoje IQ nie pozwala ci na to #!$%@? wpaść.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Solstafir: a Twoje IQ nie pozwala wpaść na to, że na tinderze mogę wstępnie po opisie ocenić z kim mam do czynienia i czy mamy jakieś wspólne zainteresowania? A jak Twoim zdaniem mam to zrobić na wykopie? Losować sobie nick, potem ustalać czy dany Mirek jest z mojej okolicy a potem dopiero ustalać wiek, zainteresowania i czy mamy coś wspólnego?
A jak Twoim zdaniem mam to zrobić na wykopie? Losować sobie nick, potem ustalać czy dany Mirek jest z mojej okolicy a potem dopiero ustalać wiek, zainteresowania i czy mamy coś wspólnego?


@lama_lama: Jeszcze niedawno był prowadzony "mirek szuka żony" (nie wiem czy dalej jest, miała być jakaś przerwa) i tam była lista mirków, każdy z opisem dużo szczegółowszym niż opisy na tinder. Ale takie tępe strzały jak ty nie wykazywały
A jak Twoim zdaniem mam to zrobić na wykopie?


@lama_lama:
Napisać że szukasz niebieskiego i jakie masz wymagania. I żeby pisać do ciebie na priv. Będziesz mieć zapchaną skrzynkę z propozycjami.
Ale wpaść na to to jest dla ciebie za trudne.
@lama_lama: A może dlatego że lubisz być okłamywana? Bo to takie słodkie... Jak niebieski skacze wokół ciebie jak indianin wokół ogniska. Tutaj mogłabyś przejrzeć setki postów faceta i go poznać bez udawania jaki jest, a on z resztą o tym by wiedział. Na tinderze nie ma takiej możliwości. A facet widząc potencjalne ruchanie zaczyna pajacować. Udawać, kłamać, tworzyć mir swojej i twojej zajebistości... Po co miałabyś z tego rezygnować? To przecież
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Solstafir:

Ale takie tępe strzały jak ty

To Twoim zdaniem nie jest wyzywanie?
Poza tym znowu mnie oceniasz kompletnie mnie nie znając. Kompletnie nie bawi mnie takie skakanie i pajacowanie niebieskich wokół mnie. Jak ktoś zaczyna rozmowę ze mną od tekstu "hej piękna" to nawet nie chce mi się tego kontynuować. Zdarza mi się pisać pierwszej i odpisuję pełnymi zdaniami. Ale Ty i tak wiesz lepiej i pewnie z powodu jakichś