Wpis z mikrobloga

Glukoza, insulina, TG, TSH po 4 msc masy na węglach z często 100 g cukru dziennie i z żarciem aż ledwo co mogę chodzić. Bez berberyny/meformininy/t3/sally.

Także ech... pozdrawiam tłuszczowych świry xD

Problemy się rozwiązuje a nie maskuje (σ ͜ʖσ)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #zdrowie #dieta #fullborsukworkout #borsukmasuje #borsukpowerlifting
Kasahara - Glukoza, insulina, TG, TSH po 4 msc masy na węglach z często 100 g cukru d...

źródło: comment_e9j8pJ8a7ju736giS0l6TIMyJwfQ296p.jpg

Pobierz
  • 33
Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tą wojenką pomiędzy zwolennikami różnych diet? Czy jeśli ktoś jest na węglach to od razu musi jechać po tych którzy wybrali inną drogę, i odwrotnie.
@Kasahara: Pytam z ciekawości, co dobrego jest w spożywaniu takiej ilości cukru dziennie?
@Kasahara: Jak nie ma jak jest:) Sam jestem tym rzeczonym ketoświrem od wielu miesięcy, cisnę ciężary (wg Twojego planu:)), czuję się dobrze, ale nie agituję, nie ujmuję nikomu, nie namawiam i nie potępiam. To, że jest tu kilku nawiedzonych, nie znaczy że wszyscy muszą iść tym torem.
@MalyBiolog:

Na pewno powiem jedno - suplementy dają 1 %, super dopasowane i na mocniej redukcji może 5 %, bo miałem okazję dzięki sponsorowi każdy suplement tego świata przetestować :P. Książkę kiedyś przekartkowałem chyba w PDF to miałem i w gruncie rzeczy spoko.
@Kwiatuszek_Mateuszek: zawsze mialem wysoki, dlatego dostałem tego tamoxa, więc nie mam niestety porównania jak to jest mieć niski. Wiem, ze po tamoxifenie miałem zawroty głowy, ból głowy, odwodnienie i czułem się okropnie, wytrzymałem chyba 10 dni na nim. Tamoxifen nie zbija estro stricte a blokuje receptory. Czy mam jakaś specjalną pompę hmmm chyba nie.