Wpis z mikrobloga

Najlepszym pomysłem by było ich trollowac i forsować "gościówę" wszędzie gdzie się da.


@Hatespinner: A właściwie po co, co aż tak cię boli? Nie mów mi tylko o kaleczeniu polszczyzny, bo to właśnie jest polszczyzna.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: A w którym aspekcie to niby jest głupota? Bo co, bo tobie się nie podoba poprawne używanie języka polskiego (przy okazji dające równą pozycję kobietom), więc nazywasz to głupim... No to widocznie cię to boli, inaczej byś się zajął czymś poważnym.
  • Odpowiedz
A w którym aspekcie to niby jest głupota?


@MinnieMouse0: A w którym aspekcie "gościówa" to głupota? Bo co, bo myślisz że jeżeli to kolokwialne określenie zostało zaadoptowane przez młodzież, to nie można stosować go w nowym kontekście? Widocznie boli cię mój wpis. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeżeli coś się tobie nie podoba, to znaczy że jest niepoważne?
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: fun fact jest taki, że "gość" to nomen generis communis , czyli oburodzajowy.

przy okazji dające równą pozycję kobietom


Ponieważ mamy słowa oburodzajowe to cały "problem" z pozycją leży w głowach kobiet, które ten problem mają.
  • Odpowiedz
A w którym aspekcie "gościówa" to głupota? Bo co, bo myślisz że jeżeli to kolokwialne określenie zostało zaadoptowane przez młodzież, to nie można stosować go w nowym kontekście? Widocznie boli cię mój wpis. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hatespinner: Nie mówiłam nic na ten temat, uroiłeś to sobie
  • Odpowiedz
Nie mówiłam nic na ten temat, uroiłeś to sobie


@MinnieMouse0: To nie ja sobie uroiłem, że jakieś słowa je dają równej pozycji kobietom. Pomyśl że człowiek to już zawsze będzie huMAN a nie huWOMAN. Zajmij się lepiej czymś poważnym. XD
  • Odpowiedz