Wpis z mikrobloga

a wiesz, że niektórzy ludzie czują się bardzo źle pisząc do innych, bo czują że się narzucają, druga osoba nie chce kontaktu, że nie chce z nią rozmawiać?XD Nie każdy nie odzywa się pierwszy bo sra wyżej niż dupę ma i uważa, że to facet powinien pisać wierszy bo ma za nią latać i się o nią ubiegać. Sama nie jestem takim typem, ale naprawdę tak ciężko spojrzeć na takie coś z
  • Odpowiedz
mam problem z inicjowaniem kontaktu


@ailurophile: Nie przeszkadza ci ta wewnętrzna sprzeczność? Masz problem i nic z nim nie robisz, bo da się z nim żyć. Po prostu typowo nie potrafisz sama się przed sobą przyznać, że to twoja wina. Eh, słodkie wyparcie ʕʔ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rzwk: ludzie tacy nie są tylko tacy się stają po tym jak muszą ciągle pierwsi inicjować - sam tak mam, bardzo często pisałem do ludzi ale to ja zawsze byłem pierwszy więc przestałem bo teraz ciągle czuję że się narzucam. Takie akcje kształtują naszą psychikę - my się z tym nie rodzimy.
  • Odpowiedz
@ailurophile: Widzisz, rozwiewasz wszelkie wątpliwości, kto jest "debilem" z każdą kolejną odpowiedzią :D
Powiedziałem tylko, że masz problem, nie robisz z nim nic, ktoś stwierdza, że masz problem, co POTWIERDZASZ, a ty nazywasz go debilem. To jest ta słynna #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdzie nie napisałem, że masz kogoś przepraszać i że kogoś tym krzywdzisz, bo to TWÓJ problem, głuptasku :3
  • Odpowiedz
@medykydem: na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź: "bo jestem #!$%@? cuckiem, który pisał do niej codziennie przez tygodnie zamiast zainicjować spotkanie i przejść do sedna. Więc jako zjeb i cuck popłakałem i obraziłem się".
  • Odpowiedz
@Rzwk ale czemu nie patrzysz ty z drugiej strony? Skoro dla kogoś niewygodne jest inicjowac, to taka osoba znając ból inicjowania i wiedząc jak to bardzo jest nieprzyjemne nie powinna była przerzucac całości tego na kogoś, zwłaszcza świadomie wiedząc jakie to źle, ech, i sama powinna wziąć trochę dyskomfortu na siebie
  • Odpowiedz