Wpis z mikrobloga

@Rzwk

>Nie każdy nie odzywa się pierwszy bo sra wyżej niż dupę ma i uważa, że to facet powinien pisać wierszy bo ma za nią latać i się o nią ubiegać.


No spoko, tylko skąd facet ma wiedzieć, czy nie rozmawiasz z nim, bo się wstydzisz, czy dlatego, że masz go w dupie? Ponieważ zwykle (nawet prawie zawsze) bardziej prawdopodobna i bezpieczna jest ta druga opcja, to faceci zakładają, że kolejna ich
@greyson skąd masz wiedzieć? Może porozmawiać? Owszem, nie uważam że to fajna sprawa, sama wiem jak toksyczne są takie relacje i rozumiem niechęć do nich, ale nie lubię podejścia "No nie napisała, pewnie głupia p0lka chce żebym obok niej skakał jak debil a ona nic nie będzie robić" ¯_(ツ)_/¯ Serio można porozmawiać, zapytać jak człowiek czemu nie pisze i tyle. I takie dziewczyny bardzo często czują się z tym okropnie, że chciałaby
@Rzwk: ale przeciez to dziala tez w druga strone, jak facet sie nie odezwie, bo sie wstydzi, ma fobie, boi sie braku akceptacji, albo ze cos palnie glupiego.

To nie ma co liczyc ze laska sie odezwie, bo hurr durr facet musi podjac inicjatywe, jak mu zalezy to sie powinien pierwszy odezwac itd.
I co wtedy?

@PurpleHaze Hurt durr facet z fobiami czy innymi takimi to nie jest prawdziwy mężczyzna. (
@PurpleHaze To może niech właśnie porozmawiają o tym? XD A jak dwójka ludzi ma taki problem no to trochę przerypane już tbh. Ale w przypadku moich relacji, co prawda przyjacielskich było prosto, osoba mi mówiła wprost, że ma taki problem, że tak się czuje i okej, rozumiem, spróbuje pomoc, na razie będę pisać, ale też się musisz przełamać i nie masz czego się bać ()
@Rzwk: jeżeli mówimy o wstępnej fazie znajomości i dziewczyna ma problemy i nie pisze, bo nie chce się narzucać to czego oczekuje? Jeżeli cierpi na fobie społeczna, to raczej w jej interesie leży aby coś z tym zrobić. Wiele osób nie wie czym jest FS i brak odzewu odbierane jest jako olewanie i nie ma w tym niczego dziwnego. Przy braku zainteresowania dziewczyny chłopak pytając się o powód może czuć się
@PurpleHaze "To cześć, zadzwonisz/napiszesz?" I już masz złapana tą osobę, że musi napisać lub zadzwonić jak chce (σ ͜ʖσ) Nie ma kto napisze pierwszy


@Rzwk Zwykle jak w ten sposób piszę, to potem i tak ta osoba się nie odzywa. Pytam czemu to zawsze idzie coś w stylu "hehe sory anon, zapomniałam". Fajnie brzmi takie bycie szczerym, ale to nie działa.
@NoMercyIncluded: bo przecież lepiej oczekiwać, że wszyscy wszystko za ciebie zrobią, domyśla się, niż samemu odrobinę się wysililic się i najlepiej wyzywać od debili, bo jak oni w ogóle smią nie wiedzieć czym jest fobia społeczna i jak jeszcze do tego smią nie widzieć, że ja na nią cierpię!!!11( ͡° ͜ʖ ͡°)