Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 273
To nieprawda, że wszystkie kobiety, które popierają prawo do aborcji same chciałyby ją mieć.
Kontynuowanie ciąży jest okej.
Aborcja jest okej.
Twój wybór jest dobry, dopóki jest twój ()

Zanim pojawią się komentarze - tak, w ciąży robią się rozstępy. Ciąża nie jest obojętna dla organizmu kobiety.

#aborcja #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski
Soojin21 - To nieprawda, że wszystkie kobiety, które popierają prawo do aborcji same ...

źródło: comment_IlqGv4ZxtHGsyEPvBS5oEWAL3mzpy44o.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Trismagist: a po co mam ciągnąć temat. Osoby, których aborcja dotyczy, czyli kobiety w niechcianej ciąży i tak zrobią aborcję i nie będą się wdawać w dyskusje z tobą ani pytać cię o zdanie
  • Odpowiedz
@Soojin21: nie plemnik to plemnik. A jak plemnik wwierci sie w jajeczko to komorki zaczynaja sie dzielic i zaczyna sie zycie. I przerwanie go w jakimkolwiek stadium to zabojstwo
Nie wazne czy nazwane aborcja czy eutanazja. Ale bede sie spieral zwlaszcza widzac argument typu bo tak jest napisane w slowniku xd i jak wspomnialem jestem za aborcja ale nie robmy #!$%@? z logiki.
  • Odpowiedz
@LM317K: to po co uprawiał seks bez zabezpieczeń? przecież narracja na wykopie jest taka że dziewczyny mogą dać dupy kiedy chcą a mężczyzna się musi natrudzić, no to mógł podczas tego trudu się zastanowić czy chce mieć dzieciaka czy może jednak warto kupić gumę
  • Odpowiedz
@eyehategod: ale #!$%@?, to mężczyzna tylko ma się zabezpieczać? Kobieta może zmienić zdanie że nie chce dziecka i cyk aborcja ja też chcę mieć możliwość zmiany zdania
  • Odpowiedz