Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 273
To nieprawda, że wszystkie kobiety, które popierają prawo do aborcji same chciałyby ją mieć.
Kontynuowanie ciąży jest okej.
Aborcja jest okej.
Twój wybór jest dobry, dopóki jest twój ()

Zanim pojawią się komentarze - tak, w ciąży robią się rozstępy. Ciąża nie jest obojętna dla organizmu kobiety.

#aborcja #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski
Soojin21 - To nieprawda, że wszystkie kobiety, które popierają prawo do aborcji same ...

źródło: comment_IlqGv4ZxtHGsyEPvBS5oEWAL3mzpy44o.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LM317K: no ale to nie ty nosisz bachora w sobie 9 miechów więc ja bym jednak oddał więcej zdania kobiecie
co do zabezpieczeń to najlepiej by było stosować obustronną (tabsy+guma)
  • Odpowiedz
@Trismagist: Morderstwo to jest przestępstwo. Zatem aborcja jest zabiciem, ale niekoniecznie morderstwem, bo jak płód zagraża życiu matki, to co to za morderstwo, jest to zabicie, ale w obronie własnej.
  • Odpowiedz
@eyehategod nie wiem czy wiesz ale zdarzają się sytuacje kiedy zapezpieczenie zawodzi. Dla twojej świadomości ludzie uprawiają seks także dla przyjemności a nie tylko w celu stworzenia nowego życia. Ja uważam że aborcja powinna być dozwolona. Sorry ale czemu przez przypadek (pęknięta gumka itp) mamy sobie niszczyć całkowicie życie i skazywać potencjalnego potomka na życie w cierpieniu (przez to że jest wpadka lub rodziców nie stać na zapewnienie mu godnego życia).
  • Odpowiedz
Twój wybór jest dobry, dopóki jest twój ()


@Soojin21: Tyczy się to też sytuacji, gdy facet wybiera, że nie będzie utrzymywał kontaktów z kobietą z którą miał wpadkę, ani nie będzie płacił alimentów?

Kolega @Tomo_BiF pytał wyżej, a nie raczyłaś odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Trismagist: skoro aborcja to morderstwo, to kto jest zabójcą? Każde morderstwo ma zabójcę, jest nim matka zdeformowanego dziecka, czy lekarz wykonujący aborcję? A jeżeli znajdziesz zabójcę to czemu go nie wrzucisz do więzienia? Czym ten wg. Ciebie, ten morderca jest lepszy od reszty? Przecież skoro to morderstwo i to właściwie wpadające w ramy strasznego okrucieństwa, bo ofiara jest bezbronna i niewinna, powinien dostać wyrok.

Byłbym ostrożny w ferowaniu wyroków i
  • Odpowiedz
@Soojin21 aborcja nie jest ok. Ja nie zostałem abortowany ale mój brat albo siostra już tak. Życie ludzkie to nie jest kanapka z serem żeby ją sobie wyrzucić do śmietnika jak nie mamy na nią ochoty. Widzę że przypowieść o Abrahamie wciąż aktualna.
  • Odpowiedz
@Soojin21:

Ja tak widzę że jak ktoś próbuję z tobą na serio poważnie podyskutować, to zamiast zmierzyć się z argumentami drugiej strony które też mogą mieć swoją rację bytu, najlepiej jest wszystko sobie wewnętrznie wyśmiać waląc jedno wielkie "xD". Gratuluję, właśnie sama sobie w głowie udowodniłaś że po raz kolejny masz rację! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz ja ci encyklopedycznie przedstawię inny dowód, że w
kMarek - @Soojin21: 

Ja tak widzę że jak ktoś próbuję z tobą na serio poważnie pod...

źródło: comment_52syakMHGX4sRidrhOmVIOAkZE5UU9uU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
chyba nie ogarniasz przekazu. Tej kobiecie nie chodzi o to, że chce sobie zrobić aborcję. To przekaz 'Ja wybrałam urodzenie dziecka, ale jeśli ty wybierzesz aborcję, to twój wybór też jest okej'


@Soojin21: gratuluję zapału w tłumaczeniu polskiemu prawactwu, że czarne jest czarne, a białe jest białe.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz