Wpis z mikrobloga

Jestem kurierem od dwóch miesięcy i praca jest zajebista xD tyle, co się uśmiałem podczas życia to ja #!$%@?ę, na kurierce w tydzień wyrobiłem tę normę śmiechu. Pracuje w jakiejś tam firmie #dpd i jak mi się nie chce gdzieś rozjeżdżać po całym mieście to #!$%@? wszystkie paczki do biblioteki miejskiej a wszystkim odbiorcom pakuje awizo xDDDDDD. Najlepsze, jakiś frajer miał wczoraj dostać pakę wieczorem, ale myślę sobie, przecież nie będę po nocach #!$%@?ł - my kurierzy pracujemy od siódmej do max trzynastej, potem jazda po mieście w kółko aż się znudzi. Koleś napisał mi SMS, że był kurierem przez 3 lata i że każdy go zna, podzwoni do znajomych i będę miał #!$%@?... Jak to pokazałem reszcie dzisiaj w szatni, to wszyscy takim śmiechem #!$%@?, że mieliśmy godzinę opóźnienia już na starcie XDDDDDD bo typ z dyspozytorni nie chciał nas do wozów wpuścić, bo myślał, że wszyscy spaleni #narkotykizawszespoko

No nic, cwaniak dostanie swoją paczkę najbliżej za tydzień od teraz, jak mi się będzie chciało xD i niech nie liczy na spotkanie twarzą w twarz ze mną, bo #!$%@?ę awizo XDDDDDD
#kurier #kurierka #zyciekuriera #pdk #dpd #truestory #coolstory
Pobierz v.....o - Jestem kurierem od dwóch miesięcy i praca jest zajebista xD tyle, co się uś...
źródło: comment_px3u7a3jcyKm86oU4Es0eR5G1z3xAlxo.jpg
  • 69
@vovo: Fajna pasta a i tak się jaram że tyle przeprowadzek w życiu zaliczyłem i za każdym razem trafiam na zajebistych kurierów na rejonie i nigdy nie miałem żadnych problemów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vovo: nigdy nie miałem problemów z kurerami, ale to pewnie dlatego, że mieszkam na prowincji i tutaj jeżdzą tylko ci co szanują pracę. A w miastach nikomu się nie chce.
@dave8: a kto dowozi do paczkomatów jak nie kurier?