Wpis z mikrobloga

Jestem kurierem od dwóch miesięcy i praca jest zajebista xD tyle, co się uśmiałem podczas życia to ja #!$%@?ę, na kurierce w tydzień wyrobiłem tę normę śmiechu. Pracuje w jakiejś tam firmie #dpd i jak mi się nie chce gdzieś rozjeżdżać po całym mieście to #!$%@? wszystkie paczki do biblioteki miejskiej a wszystkim odbiorcom pakuje awizo xDDDDDD. Najlepsze, jakiś frajer miał wczoraj dostać pakę wieczorem, ale myślę sobie, przecież nie będę po nocach #!$%@?ł - my kurierzy pracujemy od siódmej do max trzynastej, potem jazda po mieście w kółko aż się znudzi. Koleś napisał mi SMS, że był kurierem przez 3 lata i że każdy go zna, podzwoni do znajomych i będę miał #!$%@?... Jak to pokazałem reszcie dzisiaj w szatni, to wszyscy takim śmiechem #!$%@?, że mieliśmy godzinę opóźnienia już na starcie XDDDDDD bo typ z dyspozytorni nie chciał nas do wozów wpuścić, bo myślał, że wszyscy spaleni #narkotykizawszespoko

No nic, cwaniak dostanie swoją paczkę najbliżej za tydzień od teraz, jak mi się będzie chciało xD i niech nie liczy na spotkanie twarzą w twarz ze mną, bo #!$%@?ę awizo XDDDDDD
#kurier #kurierka #zyciekuriera #pdk #dpd #truestory #coolstory
v.....o - Jestem kurierem od dwóch miesięcy i praca jest zajebista xD tyle, co się uś...

źródło: comment_px3u7a3jcyKm86oU4Es0eR5G1z3xAlxo.jpg

Pobierz
  • 69
@vovo: no i optymalnie
Gdyby do mnie taki dzban sapał, to jeszcze bym mu nasrał na wycieraczkę. Siedzi taki baran jeden z drugim i myśli, że jego paczka najmojsza i najpilniejszą, jeszcze na złotej tacy mu ją przynieś, bo się obrazi baron prowansalski zasrany.
@vovo: Kurierzy to tacy Debile, raz przyjechał do mnie taki z ramami do komputera - pół godziny debil szukał to po aucie. W końcu powiedziałem do niego "przepraszam to nie jest ten mały kartonik za szyba z przodu"

- a nooooo zapomniałem, że sobie przełożyłem tą paczkę do przodu

Tam biorą każdego z prawem jazdy i brakiem chęci do życia i rozwoju ?
Jak to jest mirku ? daj znać