Wpis z mikrobloga

Ehh Mirki i Mirabelki, wczoraj wracając z pracy miałem kolizje. Kurier DHL wymusil na mnie pierwszeństwo, motocykl do kasacj (poszły lagi, lusterka, mocowanie tłumika, felga oraz przedni błotnik co najmniej). Kask pękł, ochraniacze na kolana również jak i kurtka porwana. Byłem w szpitalu ponieważ nadgarstek mnie strasznie boli oraz palec mam spuchniety. Na szczęście nic nie jest złamane..

Chcą się dogadać zamiast przez OC, czy wtedy nadal należy mi się odszkodowanie z pracy? Poleci ktoś dobra firmę żeby mieć pełen zwrot kasy oraz zadośćuczynienia? Wczoraj planowałem kupić jakiś inny motor, ale po dzisiejszej nocy mam załamanie i boję się poruszać. Na szczęście mam nowy samochód w automacie, więc jakoś mogę jeździć. Zwolnienie od szpitala do końca tego tygodnia.

Dodatkowo, poleci ktoś dobrą maść na stłuczenia, altacet się nadaje?

#wypadek #kurier #motocykle125 #motocykle #zalesie #prawo #odszkodowanie
Pobierz
źródło: comment_7sjDr7K1eMwvaJL04z1az5QZFDqltW5O.jpg
  • 56
@Account_executive: Nawet nie myśl o dogadaniu, raz to szkody z OC wyjdą lepiej niż z dogadania, dwa to zaraz mogą Ci wyjść jakieś urazy itp. Sam miałem miesiąc temu wypadek i pytałem tutaj czy warto się dogadywać, szybko ludzie mnie naprostowali. Jeśli jesteś na siłach to bierz pojazd zastępczy dopóki Ci nie rozliczą szkody, dobrze działa na ubezpieczyciela, daje od razu porządną wycenę i szybko wypłaca hajs.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Account_executive: hmm... kiedyś pracowalem dla Automobile expert. Teraz już ich nie ma, lub zwyczajnie tam nie idź. Spróbuj wygooglowac sobie "likwidacja szkód miasto(twoje najbliższe miasto). Od siebie dodam tylko, żebyś pojechał dziś/jutro na pogotowie i powiedz że boli Cię głowa i kark oraz kręgosłup w odcinku ledzwiowym. Że miałeś wypadek 2 dni temu i że Cię boli. Cała dokumentację medyczną zbieraj. Nawet paragon na apap z apteki weź, jeśli taki będziesz