Wpis z mikrobloga

Ściągnąłem Thai Orange Hot z dehydratora. Tak się prezentują po ususzeniu. Według mnie bardzo ładnie ()

Super odmiana planuję je używać bezposrednio do potraw. Wyjmujesz ze słoika, odłamujesz ogonek i wrzucasz do dania, które od razu nabiera wyrazistości i obłędnego aromatu ( ʖ̯)

W komentarzu zdjecie całego słoika. Wyszło mi okolo 3 takich słojów - owoce to około 1/3 zbioru z jednego krzaczka. Super odmiana. :-)

A teraz siadam i będę odpisywać na PW zwiazane z #chilizgobim bo wyjechałem na weekend i się cały stos uzbierał w skrzynce.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem #ostrezarcie #ostresosy #jedzenie #zbiory #zbior #jesien #gotowanie #kuchnia #przyprawy
gobi12 - Ściągnąłem Thai Orange Hot z dehydratora. Tak się prezentują po ususzeniu. W...

źródło: comment_ndizftaScP79qyJSgtgLNeGZY9OJAJNV.jpg

Pobierz
  • 9
@shopec: Mam dehydrator taki z Lidla ;p Nie ma temperatur tylko 2 stopnie ciepła ;D Pierwszy to jest lekko ciepły jak rękę przykładam czyli pewnie koło 45 stopni, zaś drugi to jest mocno ciepły więc pewnie ponad 60-70 stopni. A suszyłem pewnie jakoś 4 razy po 15-20 minut każdego dnia rano. Plus ten czas co stały przez te dni ;) Rano jak szedłem się kąpać to załączałem na ten czas dehydrator