Wpis z mikrobloga

Jaram się jak dziecko, bo właśnie znoszę rzeczy do nowego gabinetu. Wcześniej 7 lat prowadziłem swoje firmy pracując na środku salony, który był pokojem przechodnim z odpalonym TV i skaczącą po mnie córką z żoną (powinienem dostać za to pokojową nagrodę nobla). W końcu będzie trochę ciszy, spokoju i też łatwo będzie mi zrobić zapowiadany powrót na YouTube :). Super tydzień, 3 rekordy w bojach, a teraz gabinecik :)

(tak b----l jeszcze, bo dopiero znoszę xD)

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #chudnijzwykopem #dietetyka #dietetyk #silownia #borsukmasuje #borsukpowerlifting #fullborsukworkout
Kasahara - Jaram się jak dziecko, bo właśnie znoszę rzeczy do nowego gabinetu. Wcześn...

źródło: comment_eZlV9pBikBNXiJPm5gX8QKNVyKNSCryQ.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: Apple... ktoś cie przystawił pistolet do głowy żebyś tego używał czy ze względów czysto wizerunkowych ? Żeby nie było, sam mam formowego lapka Maca i nie rozumiem zachwytu nad ich sprzętem. Może to dla osób mniej technicznych ma jakieś ukryte plusy dodatnie ( Retina, klawiatura, względnie dobry soft, szkoda że zamknięty), ale za tą cenę ich hardware ssie fallusa ( ͡ ͜ʖ ͡).
CuckCuckKlan - @Kasahara: Apple... ktoś cie przystawił pistolet do głowy żebyś tego u...

źródło: comment_14wjk3C35Yhu2q3KwnUBBI4L6FUkRHfx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan:

- Ekosystem do pracy z klientami, mogę pracować w locie na 3 urządzeniach w chmurze nawet będąc na siłowni
- Monitor 5k - niezwykle dla mnie przydatny, bo pracuje głównie na tabelach
- Final Cut Pro - najszybszy edytor video
- Dodatkowo iMac stacjonarny (nie laptop) jest stosunkowo opłacalny i nie tak przedrożony jak laptopy. Bo gdy go kupowałem, to za sam monitor 5k do PC bym musiał płacić ponad
  • Odpowiedz