Wpis z mikrobloga

To jest tragedia, klitki po 40m potrafią kosztować pół miliona. Już niedługo żeby posiadać swoje 4 kąty to trzeba będzie być milionerem. To jest patologia. Zadłużać się do usranej śmierci na klatkę z gówna 35m2 na osiedlu deweloperskim gdzie bloki są nasrane co 5m.

Dziękuję PIS, dziekuje też pokoleniom naszych rodziców którzy ZA DARMO dostawali mieszkania w blokach (nawet 70m2) a teraz się śmieją z młodych że nie są samodzielni. Okradliści nas i dalej okradacie!

#krakow ##!$%@? #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kupnomieszkania #nieruchomosci #bekazpisu #warszawa #wroclaw
  • 176
@bijotai: Czy wpis był, to nie wiem, ale kredyt chyba na 20 lat. Może to była inna forma umowy, ale funkcjonowała tak samo. Nie twierdzę, że każdy mógł brać kredyt na prawo i lewo, ale się dało. Może wpływ miało też to, że kupowali gospodarstwo (0,5 ha), a ojciec zabierał się za rolnictwo.
Ale się rzuciliście wszyscy do wycen :D a jak tam smakuje burgerek z Maca i Netflixik?
Najpierw zacznijmy od siebie a potem dopiero ganiajmy polityków. Ja tam za obecnym rządem nie przepadam, ale nie znoszę resentymentu.
@rickroll: Ja rozumiem że jest teraz ciężko, ale nie pracujesz / kradniesz = nie masz. Widzę że wszyscy z melanholi po komunie wyjść nie mogą.

"#!$%@?ć na 3 etaty? non stop dorywcze fuchy? nie spać? nie żyć? żeby w 2 - 4 lata odłożyć na wkład własny?" Odpowiadam - tak tak i jeszcze raz tak.
Co ma Ci spaść z nieba? Co ma być romantycznie jak na amerykańskich filmach, dom dwa
To jest tragedia, klitki po 40m potrafią kosztować pół miliona.


@Scaab: eh, Mirasku, to jest bańka, musi #!$%@?... , niestety potrzebowałem mieszkanie na już, też musiałem w tej bańce kupić, eh, strata pieniędzy i nerwów.
@polikarp-ciasto ty jestes z mentalnej komuny. Ceny mieszkan w duzych miastach vs zsrobki mlodych ludzi to kosmiczny rozstrzal i to jest fakt. Zapeprzanie na 3 etay, wybor pomiedzy posiadaniem rodziny a mieszkania to tez chora sprawa. Zaloze sie ze nie musiales zapierd0lac na wiecej niz 1 etst ale do #!$%@? jestes pierwszy. System wyciska kase z ludzi, kase ktorej nie maja a ty im proponujesz #!$%@? jeszcze bardziej i pozbawic sie reszty
@Scaab: właśnie jestem w trakcie poszukiwania mieszkania. Mój pierwszy wybór padł na Warszawę, niestety tak jak piszesz klitki 35m^2 i to kurde za ponad 300 tys. nawet na Białołęce. Oczywiście coś się znajdzie poniżej tej ceny, lecz niestety trzeba doliczać koszt remontu. Aktualnie przerzucilam się Legionowo-nowy dwór maz. Minus nowego dworu jest taki, ze miesięczny na pociąg to ponad 200 zł, natomiast dojazd do wawy nawet krótszy niż z zadupia Białołęki
Teraz możesz postawić dom do 35m na zgłoszenie i wyjdzie 100 000.


@polikarp-ciasto: ale #!$%@?

mieszkania w największych miastach drożeją bo jest ogromny napływ ludzi do


@TrollingMasterNinja: nie, drożeją bo to najlepsza obecnie lokata kapitału i zdecydowana większość jest kupowana na wynajem - przez osoby prywatne, jak i fundusze inwestycyjne. i tu jest właśnie pole dla działania rządu, #!$%@? podatku od trzeciej i kolejnej posiadanej nieruchoomości, ale widzę, że wy