Wpis z mikrobloga

Płakać mi się chce, bo mam zniszczona psychikę przez byłych chłopaków, których naprawdę kochałam, a problem dotyczył seksu, a a konkretnie każdy z nich mówił, że jestem tam luźna. Najpierw ton usłyszałam od 1 w wieku 20 lat, a później od 2 w wieku 23. Czuję się bezwartościowa, byłam u fizjoterapeutki uro ginekologicznej, która mnie zbadała i powiedziała, że ze mną jest wszystko okej, ostatnio byłam u ginekologa i też powiedział ze jest okej gdy powiedziałam mu, że mam luźna pochwę. Niestety podczas podniecenia wydalam za dużo śluzu, a nie ma na to leków. Zrobię sobie laserowe obkurczanie pochwy.
#seks #zwiazki #milosc
  • 54
@Vermeerrr: miałem taką dziewczynę. myślałem że to od mojego uzależnienia od walenia tak mi się wydaje, ale później miałem porównanie z innymi i jednak jej wina. dzięki temu, że wtedy tego nie wiedziałem wziąłem winę na siebie i powiedziałem że po miesiącu się poprawi. najpierw dowalałem, ale z czasem udało się kończyć w niej. czyli musisz znaleźć odpowiednią osobę i pozycję

@Vermeerrr: Bo luzna pochwa dla wielu facetow jest problematyczna bo moga miec problem z utrzymaniem wzwodu. Zle trafilas. Znajdz faceta z duza szeroka pala i problem z glowy.
Warto sie zastanowic czy aby napewno tylko seks tu byl problemem, bo moze stosowali typową projekcje - czyli czepiali sie seksu bo to pierwsza rzecz ktora wpedzala ich we frustracje, ale sedno problemu tego zwiazku tkwilo w innym miejscu