Wpis z mikrobloga

To jest tragedia, klitki po 40m potrafią kosztować pół miliona. Już niedługo żeby posiadać swoje 4 kąty to trzeba będzie być milionerem. To jest patologia. Zadłużać się do usranej śmierci na klatkę z gówna 35m2 na osiedlu deweloperskim gdzie bloki są nasrane co 5m.

Dziękuję PIS, dziekuje też pokoleniom naszych rodziców którzy ZA DARMO dostawali mieszkania w blokach (nawet 70m2) a teraz się śmieją z młodych że nie są samodzielni. Okradliści nas i dalej okradacie!

#krakow ##!$%@? #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kupnomieszkania #nieruchomosci #bekazpisu #warszawa #wroclaw
  • 176
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Scaab: Ktoś tu nie zna się na ekonomii. Masz prawie zerowe stopy procentowe co sprawia, że kredyty są tanie, a to sprawia, że ludzie mogą kupić mieszkanie za więcej pieniędzy. Popyt rośnie, bo każdego "stać" na mieszkanie. Jest popyt to i rosną ceny mieszkań, budują nowe które są sprzedawane jeszcze przed wbiciem łopaty w ziemię pod budowę, więc następne budowane mieszkania są droższe itd.
@Scaab: Zauważ za za granicą również ceny mieszkań są bardzo wysokie. Nie tylko w Polsce jest to problem. Są chętni, mieszkania się rozchodzą raz dwa ;-) Czemu więc ceny miałyby spaść..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Scaab: Sam już nie wiesz co za głupoty pisać. Wcześniej pisałeś, po co wynajmować jak można wziąć kredyt a teraz, że za drogo?
Robisz #!$%@?ę z logiki jak typowy lewak.
Dziękuję PIS


@Scaab: przypominam, że mieszkania podrażały ok. 3-krotnie (przynajmniej w Poznaniu) za czasów platformy a nie pisu mój drogi propagandzisto ¯\_(ツ)_/¯
Przecież właśnie dla ludzi z dziećmi to taki domek za miastem to jeszcze gorzej XD Dzieci trzeba wszędzie wozić itd bo z jakichś wiosek masz dwa autobusy dziennie.


@Asterling: Widać niestety że jeszcze Ci daleko do posiadania dzieci ale chciałbym Ci uświadomić że dzieci do 7 roku życia musisz wszędzie wozić nawet mieszkając w mieście bo takie jest prawo.Nie możesz pozostawiać dzieci bez opieki.Dzieci mają nieporównywalnie lepsze środowisko do dorastania na
przekwalifikować się na taki zawód, który można wykonywać zdalnie, wyprowadzić się do miejscowości poniżej 25k mieszkańców, nabyć tanio duże mieszkanie, cieszyć się dobrobytem.


@wiecejszatana: Można też jak ja wyjeżdżać na 3 miesięczne kontrakty zagraniczne,zarabiać konkretne pieniądze a później żyć na bardzo wysokim poziomie przy niskich kosztach na przedmieściu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale dzieci nie zawsze mają 7 lat. Jak dla mnie to np zawsze był ogromny plus że wszelakie szkoły zawsze miałem pod nosem a nie musiałem do liceum dojeżdżać busem o 6 rano.


@Asterling: Wydaje mi się że masz mylne wyobrażenie o mieszkaniu poza miastem.To nie jest tak że mieszkasz w #!$%@? trzecim zabitym deskami.Ja nie pisze o mieszkaniu na wsi (co tez ma swoje plusy) :)
Gdyby była taka
@Asterling: Ciężko mi powiedzieć jak to wyglądało za czasów naszych dziadków. Ale np. moja babcia "słynęła" w rodzinie z tego, że jak ktoś brał ślub, to dostawał od niej mieszkanie.


Ludzie często ją nachodzili i prosili o załatwienie mieszkania, bo nie mogą dostać. Może miałeś w rodzinie kogoś, komu lepiej bylo nie podpadać :D
dziekuje też pokoleniom naszych rodziców którzy ZA DARMO dostawali mieszkania w blokach (nawet 70m2) a teraz się śmieją z młodych że nie są samodzielni. Okradliści nas i dalej okradacie!


@Scaab: tego nie rozchodzę do świąt , napisz że bajtowałeś :)