Wpis z mikrobloga

Kierowcy #bolt celowo jadą w innym kierunku niż oczekujący klient i odrzucają połączenie telefoniczne, wygląda na to że w ten sposób wyłudzają kasę od anulujących przejazd klientów.

Mam nadzieję że znikniecie raz na zawsze #guwnojady.

PS.
Zamówiłem #freenow to też trafił się jakiś niedolulany lamus, kolejne pokolenie cierpa. Mapa mu pokazuje kurs z Alei Prymasa do Blue city przez ul. Na bateryjce i dalej Opaczewską, a ten cwel przed rondem Zesłańców chce skręcać w prawo w Al. Jerozolimskie. Do tego ostentacyjnie wolno jedzie, bo mu zwróciłem uwagę żeby jechać tak jak podpowiada zdrowy rozsądek (i sugerowała nawigacja w jego telefonie).

Pluje na was ukry z #uber i #bolt. Pluje na was #taxi pod każdą postacią. Jesteście zwykłymi oszustami.

Będę jeździł wszędzie swoim samochodem choćbym miał stać 2h w korku, a wam nie dam zarobić ani grosza, wy śmieci!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@prostamol_mirko: czemu twoim zdaniem logika i zdrowy rozsądek nakazywałyby jechać przez Na Bateryjce i Opaczewską, skoro skręcając na rondzie w prawo za 300 metrów masz wjazd pod Alejami i podjeżdżasz pod same drzwi Blue City?
@prostamol_mirko: google maps nie jest nieomylne :) Masz, zaznaczyłem ci. Dodatkowo na niebieski zaznaczyłem drugi fragment "Na Bateryjce", który pewnie zasugerowały mapy, a Ty z kolei zasugerowałeś się że pewnie chodzi o ten fragment po stronie meczetu ;) Otóż nie, bo byłoby sporo dalej (patrz czerwona trasa). Tamtędy zresztą nie ma dojazdu przez Na Bateryjce i trzeba jechać Boh. Września do Opaczewskiej. Zielona trasa to ta którą chciał pojechać freenow, czerwona
g455 - @prostamol_mirko: google maps nie jest nieomylne :) Masz, zaznaczyłem ci. Doda...

źródło: comment_x4JkjYDHF13gP541P9FhjAApuCWvrlxH.jpg

Pobierz
@g455: Freenow chciał jechać do skrzyżowania z śmigłowca i nakręcać tam to raz, dwa ze przez na bateryjce jest przejazd, a trzy to ja jechałem pod wejście od pętli autobusowej, a nie to do którego Ty rozrysowałeś mapkę. Kolejna kwestia jest taka że wczoraj był deszczowy dzień i jerozolimskie były zakorkowane, więc owszem, Google maps nie jest nieomylne, ale rozsądek podpowiadał wczoraj zajechać pod blue city "od tyłu".
Pozdrawiam
Ja ze dwa tygodnie temu może odpaliłem w firmie Free Now no i od początku jest świetnie. Aplikacja działa bez zarzutów — każdy pracownik ma swoje konto, więc jest porządek. Poza tym nie spotkałem się jeszcze z nieprzyjemnym kierowcą, co też jest ważne. No i na pewno nikt nie jeździ okrężnymi drogami ;)