Wpis z mikrobloga

Przecież w niektórych Biedrach nie ma miejsca na palety z towarem, a co dopiero na kasy samoobsługowe


@aamk: Przecież te kasy są na miejscu zwykłych kas. Przynajmniej w biedronce w ktorej ja je widziałem tak to zrobili.

I jeszcze zatrzymała się grażyna obsługująca to bo niby ukradłem towar xD 2 energetyki za 1,50 xD Taki młyn na tych kasach że nawet nie widzą co i kiedy kasują klienci. No ale paragon
@KrzyDe: Mam pod domem taką biedrę samoobsługową. Stare baby stoją w kolejce po 15 osób do jedynej kasy z normalną obsługą, a ja wtedy elegancko bez kolejki kasuję sobie towary w jednej z pięciu samoobsługowych. Na 20 podejść, musiałam stać w kolejce do kasy samoobsługowej chyba raz, jakoś przed świętem.
Ogólnie bardzo polecam, zwiększa komfort zakupów w biedrze o 200%. Chociaż nadal jest beznadziejny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KrzyDe: mam koło siebie chyba pierwszą w Polsce biedronkę, w której wprowadzili kasy samoobsługowe, od tego czasu są dużo mniejsze kolejki. Jedyny minus - przy dużych zakupach trzeba rozdzielać produkty na dwa rachunki, bo nie mieszczą się i co chwilę pojawia się komunikat, że zabrano produkt, a wtedy jedynie pracownik może pomóc (który nie zawsze jest na miejscu)
@panTralalinski: minus jest taki, że te kasy wcale nie są takie łatwe w obsłudze jak np te z ikei albo tesco. Wystarczy jeden źle położony produkt i już system wywala błędy, które musi naprawić pracownik obsługi.
Jak jedna stara baba się do takiej kasy jakimś cudem dobierze, to kasuje swoje 10 rzeczy jakieś 10 minut, w tym czasie 3 razy używając pomocy osoby ze sklepu (której często nie ma), a na
złodziejstwo


@Maro88z: zlodziejstwo byloby, gdyby cos ukradla.
OP zaklada z gory, ze ktos bedzie to robil (nie wiadomo skad i jak ekstrapoluje) i jednoczesnie, ze mu sie nie uda.
Z taka logika ty tez jestes zlodziejem.
Przecież w niektórych Biedrach nie ma miejsca na palety z towarem, a co dopiero na kasy samoobsługowe


@aamk: jak tam i tak otwarta jest jedna, max 2 kasy to pozostałe 4-5 które stoją wiecznie zamknięte można spokojnie przerobić na samoobsługowe
@aamk: A ile masz w sklepie kas? Ile z nich przeważnie jest otwartych i zamkniętych? U mnie na przykładzie jest 5 kas z czego jedna zawsze otwarta a druga z doskoku gdy więcej ludzi. Pozostałe 3 mogą iść w #!$%@? pod palety i kasy samoobsługowe. I problem rozwiązany.