Wpis z mikrobloga

@caslin: Ja nienawidzę kas samoobsługowych w Auchan. Skanuję piwo.. trzeba podejść do obsługi. Skanuję kolejne - znowu do obsługi. Chcę zeskanować 10 puszek pomidorów - znowu ta kontrola.. czasami niewarto. Za to w ikei raz dwa i bez bólu.
@KrzyDe: Przecież kasy samoobsługowe od dawna były w Tesco. Śmiem twierdzić, że spora część Grażyn miała już z nimi do czynienia i raczej się bała a nie próbowała oszukać. Od prób oszukiwania to są Sebiksy.
Przecież w niektórych Biedrach nie ma miejsca na palety z towarem, a co dopiero na kasy samoobsługowe


@aamk: przecież w każdej biedrze na 8 kas otwarte są dwie, więc wystarczy pozostałe zamienić na samoobsługowe
lol, z własnych boserwacji widzę, że te grażyny i janusze i tak stoją w kolejce do "ludzkich" kas a te samoobsługowe są wolne, w Rossmanie z kolei już tak kolorowo nie jest bo tam klientela jest średnio troszkę młodsza i bardziej kumata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrzyDe: ja sobie dziś idę do mojego ulubionego usyfionego sklepu, akurat byłem obok kupca poznańskiego więc myśle, zajde i wezme sobie jakieś pićku.
Wchodzę biorę co trzeba, podchodzę do kolejki na pół sklepu, a tu się okazuje że to kolejka do samoobsługi
@KrzyDe W Biedronce obok mnie są od kilku miesięcy, dobre rozwiązanie jak masz ze 2,3 rzeczy do kupienia, przy większej ilości towaru, a nie daj Boże jak musisz coś zważyć/wybrać ręcznie kajzerkę, prawie za każdym razem się zacina i trzeba czekać kilka minut na pracownika