Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Poważna kłótnia w świeżym małżeństwie i rodzicami żony.
Pojechałem z różową (jesteśmy po ślubie 4 miesiące) i jej rodzicami do jej rodziny. Trasa 1000 km. Zaproponowałem, że będę prowadził samochód jej ojca, żeby teść mógł odpocząć. W drodze powrotnej na niemieckiej autostradzie złapał mnie fotoradar. Ograniczenie do 100 km/h, ja mialem 25 km więcej. Każdy ponarzekał chwilę, że za szybko jadę, ale uspokoiłem nastroje, mówiąc, że o ile w ogóle przyjdzie mandat, to go sam zapłacę, więc nie ma się o co spinać. A po chwili moja żonka, #!$%@? mówi, że: "jeździć nie potrafię", "tyle razy cię prosiłam żebys jeździł wolniej", "bardzo trzymam kciuki, aby ten mandat przyszedł i żebyś go musiał zapłacić".

Mówię, "CO?" Życzysz mężowi, żeby musiał za mandat zapłacić??
- Tak, bo inaczej się nie nauczysz.

A potem walnego focha, więc się do siebie przez resztę trasy nie odzywaliśmy. Później, gdy zwóciłem im uwagę, że takie gadanie to brak szacunku żony do męża, wręcz upokorzenie przez teściami, to usłyszałem od teściowej, że odwracam sprawę do góry nogami, i sam z siebie robię ofiarę.

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 108
  • Odpowiedz
@mirko_anonim po co jeździsz zbyt szybko poza granicami polski gdzie mandaty są często w euro i wychodzi to drożej? Najwidoczniej musisz kilka takich zapłacić by sie nauczyć by nie jeździć szybko. Jeśli żona wiele razy Ci to powtarzała na osobności a Ty nie słuchałeś to normalnym jest ze przy innych ludziach Ci to powie by wpłynąć na Ciebie jakoś, ale widać Ty odwróciłes kota ogonem i będziesz płacił mandat bo nie posłuchałes
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pierwsza sprawa, nauczysz sie z czasem, nie badz zbyt wyrywny w prowadzeniu, jaki tesciu niebylby zloty czlowiek zawsze cos moze pojsc zle, zaproponuj, nie naciskaj

skoro zona tak powiedziala to pewnie nie raz zwracala uwage na styl jazdy, ogolnie jezdzi przy niej jak emeryt az sie znudzi, ekodriving na 110%

ogolnie ludzie duzo rzeczy mowia w stresie i takiej sytuacji, trzeba to przegadac dlaczego tak powiedziala jak juz bedzie na
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ona nie powinna cię przy teściach krytykować, a ty nie powinieneś zwracać im uwagi,że takie gadanie to brak szacunku żony do męża. Oboje powinniście załatwiać takie sprawy na osobności.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: trzeba było pokazać dominację i powiedzieć że oni jeżdżą jak dzieci co dopiero prawko dostały, że jak niedużo przekroczyłeś prędkość to jedyne czego się nauczysz żeby se apke BlitzerApp ściągnąć żeby ci te śmieci z Ordnungsamtu nie zatruwały życia bo jechałeś po pustej austrodzie 20 na godzinę za szybko xD Jak coś im nie pasuje to teściu może wrócić za kółko tylko wytykaj mu wtedy każdy najmniejszy błąd jak coś
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak mandat zapłacisz ze swoich, to twój problem. Żona nie stety przy mamusi poczuła się pewnie i zaczęła wbijać szpile, to normalne. Trzymaj poziom i nie odpuszczaj, to początek walki o dominację, ale to normalne i wszyscy tak mają.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP): To dobrze, że chcesz zapłacić ten mandat, bo jesteś świadomy tego, że lubisz przekraczać prędkość i cię na to stać. Źle, że po raz kolejny to robisz skoro żona ci zwróciła na to uwagę przy rodzinie i wychodzi, że nie szanujesz pieniędzy skoro chcesz płacić ten mandat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 14
@mirko_anonim Ale red flagi. Nie dość, że robienie z błahostki problemu, w sumie po co? Chyba tylko po to aby zrobić awanturę. Po drugie fajnie cię żona traktuje. Powodzenia w małżeństwie.
  • Odpowiedz