Wpis z mikrobloga

szkoda, że nigdy nie potwierdzi tego w sukcesach kadry bo to jednak robi największą robotę dla wyobraźni. Mało kto pamięta, w jakim klubie grał Lubański, Deyna, czy Lato. Wszyscy ich znają z wyczynów z kadrą.


@sralpies: Biedny Messi, zapomną o nim :(
: szkoda, że nigdy nie potwierdzi tego w sukcesach kadry bo to jednak robi


@sralpies: no jasne, na pewno nie powiem synowi o tym, że byłem na meczu Dania Polska na narodowym wygranym 3:2 przez nas, i widziałem hattrick Lewgo na żywe oczy XD #!$%@? panie. Jest rekordzistą kadry i wszyscy go zapamiętają. Będzie większą legendą niż Deyny, Lata i Lubańskie.
Biedny Messi, zapomną o nim :(


@Ron1n: messi i ronaldo to goście z innej planety, z największymi umiejętnościami piłkarskimi w historii, kompletnie bez porównania do kogokolwiek, goście, którzy wygrywają sami mecze, nawet jak ich 9 kolegów z pola daje dupy, a ty ich porównujesz do lewandowskiego, który jest "tylko" zajebistym trybem jednej pozycji? On tylko dobrze wykańcza akcje i tyle.
@sralpies: dawno nie czytałem tak pełnego ignorancji wywodu na temat Lewego :D Co do Messiego i C.Ronaldo - zgodzę się, że to kosmici. Jednakże, pisanie że Lewy tylko "wykańcza akcje i tyle" jest właśnie przykładem tej ignorancji i januszerskiego "zaciągu". Koleś, który jest ikoną wykonywania rzutów karnych, w ciągu ostatnich kilku lat znalazł się również w czołówce Bundesligi, czy nawet większości lig europejskich w aspekcie bezpośrednich rzutów wolnych. Koleś, który potrafi
@tokar90: już powiedziałem, jest zajebistym trybem na swojej pozycji, to co napisałeś należy do zakresu obowiązków typowej 9tki więc nie rozmijamy się z poglądami. Jest turbo zajebistą 9tką i to jest niepodważalne. Ale meczy sam nie wygrywa. W Polskiej reprezentacji widać jaki jest bezradny kiedy gra z przeciętniakami w drużynie.