Wpis z mikrobloga

Widziałeś gdzieś w Polsce lewaka opowiadającego się za islamem?


@Bover: tak! Biedroń, Legierski, Szczuka, Środa, jak i zresztą całe środowisko Gazety Wyborczej i Krytyki Politycznej. Już się tak od nich nie odżegnujcie!
Gdzie tu jakiś brak logiki ?


@przemek89x: brak logiki jest w postępowych środowiskach, które w swoim ogródku zaciekle atakują kościół katolicki za jego rzekome promowanie patriarchalizmu, a jednocześnie wybielają islam, który jest na bakier z prawami kobiet.
brak logiki jest w postępowych środowiskach, które w swoim ogródku zaciekle atakują kościół katolicki za jego rzekome promowanie patriarchalizmu, a jednocześnie wybielają islam, który jest na bakier z prawami kobiet.


@Alex_Krycek: bo żyjemy w Polsce, a w Polsce to KK promuje ciemnogród, a nie islam?
@Bover: lol, nie będę teraz przeszukiwał internetu w poszukiwaniu jakichś strych wypowiedzi xD Trzeba było śledzić wypowiedzi wymienionych przeze mnie polityków, to byś wiedział o nich!
Przeciwko napływowi do Europy muzułmańskich uchodźców jedynie prawica protestowała. Może to ty mi pokaż jakichś lewicowych polityków, którzy wspólnie z nią protestowali?
@Alex_Krycek: czyli przyznajesz się, że kłamiesz? Typowy wyborca PiS, wymyśla coś, a prawda weryfikuje. Gdyby wyborcy tej partii mieli mózg, to by weryfikowali te kłamstwa.
Typowy wyborca PiS, wymyśla coś, a prawda weryfikuje. Gdyby wyborcy tej partii mieli mózg, to by weryfikowali te kłamstwa.


@Bover: lol xDD Po czym ty chłopie wydedukowałeś, że jestem wyborcą tej lewicowej partii przyjmującej dziesiątki tysięcy muzułmańskich imigrantów? xDDD Tak mi jest już #!$%@? ciebie żal, że aż użyje za ciebie mózgu z którym masz ewidentnie problem i samemu poszukam tych wypowiedzi, których nie potrafisz znaleźć w Google:
Krystian Legierski:
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/marian-pilka-i-krystian-legierski-o-przyjmowaniu-uchodzcow-tak-jest,732147.html