Wpis z mikrobloga

Do mnie wczoraj dzwonili. Śmieszne pytania zadają typu co sądze o 500+, co mi się podoba w obecnej władzy. Co oglądam, czego słucham i co czytam. Zabrakło pytania jak się wypróżniam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
i cykc pozew, bo RODO. ciekawe czy by przeszło ( ͠° ͟ل͜ ͡°)


@Atinay: Prezes UODO jest aparatyczkiem PIS, więc jak trzeba będzie, to nie stwierdzi żadnego naruszenia ( )

Gdyby opozycja wpadła na taki pomysł, pewnie już mielibyśmy aferę.
  • Odpowiedz
@Atinay: @AgentGRU: @mmichal: @DDexter: @agaciksa: @kayo:
Mordeczki, RODO tak nie działa, można też losować numery, prawo telekomunikacyjne jest przestarzałe.

Zadzwonił kiedyś do mnie jakiś random z ankietą, myślałem że gościa rozłożę prawem telekomunikacyjnym, ale ten mi powiedział że jest nowe rozporządzenie ministra, podał dokładnie jakie i jechał potem ze swoją formułką xd
Potem jak poszukałem na necie to było to,
  • Odpowiedz
  • 0
@KrolOkon o kurde, no to pięknie. Mam nadzieję, że do mnie nie zadzwonią, bo reakcja może być niezbyt uprzejma. Wiem, że to nic nie da, ale no... W tym kraju nas jebią na każdym kroku
  • Odpowiedz
dzwonią po kolei do wszystkich nie wiedząc nawet do kogo dzwonią pewnie


@mmichal: To od jutra niech wszyscy oszuści i wciskacze garnków czy kredytów dzwonią do ciebie, a jak się zapytasz skąd mają numer że RODO i twoim prawem jest żeby usunęli cię z ich bazy to powiedzą "wylosowaliśmy" i #!$%@?, tak to działa?
  • Odpowiedz
@proszeknasen: Do mnie też dzwonili tyle, że półtora tygodnia temu. Jak oddzwaniałem zgłaszał się -chyba- TNS Polska, informują o wylosowaniu numeru i proszą o kontakt w godzinach popołudniowych by wziąć udział w sondażu. Nic dziwnego, ale to wylosowanie numeru szczególnie obija się o uszy.
  • Odpowiedz