Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: bo wyszło im w badaniach, że im niższa frekwencja, tym większe zagrożenie że wygrają ale nie zdobędą samodzielnych rządów. Grozi im koalicja.
  • Odpowiedz
@proszeknasen: a co ma do tego rodo? dzwonią po kolei do wszystkich nie wiedząc nawet do kogo dzwonią pewnie

Chyba ze kupili listę od kogoś to musza poinformowac ludzi ze przetwarzają ich dane
  • Odpowiedz
@Fl3tcher: ziomek przecież to zwykły numer komórkowy, może znajomy zmienił numer, może ktoś się pomylił, może oferta pracy, może ktoś z olx, jest milion opcji xD nie popadaj w paranoję, ja co trzy dni mam takie telefony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ktoś dzisiaj dzwonił z 226524215, ale ośmiorniczka z automatu odrzuciła, więc nie wiem, czy to #!$%@? z PiS, czy jakieś inne #!$%@?.
  • Odpowiedz
Zgodnie z rodo nie ma czegoś takiego jak "losowanie numerów" czy wybieranie ich po kolei. Musi być wyrażona zgoda na dzwonienie.


@DDexter: A który punkt tak mówi? Generalnie RODO to fajna sprawa, ale znów widzę naciąganie wszystkiego pod to. Ten nawet art 172 PT nie dotyczy ewentualnie takich telefonów.
  • Odpowiedz