Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...

źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg

Pobierz
  • 352
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeśli dostarczenie pod wskazany adres z wniesieniem polega na podjechaniu pod drzwi lokalu i wystawienie towaru z auta na chodnik, to jak wygląda dostarczenie pod wskazany adres bez wniesienia?


@Westfield: no właśnie o to chodzi, że nie wiadomo...
bo wystawienie rzeczy z auta na chodnik nie powinno się nazywać dostarczeniem z wniesieniem. Tylko... po prostu dostarczeniem.
Jak płacisz prawnikowi za reprezentowanie cię w sądzie płacisz mu nie za to, by
  • Odpowiedz
Jak kto mnie poprawił? Dwie osoby i ich opinie?


@Westfield: Tak. Nawet jedna by wystarczyła, bo się mylisz i dalej w to brniesz. To że Ole Ole Ci obiecało dostawę do mieszkania, nie znaczy, że dostawa "wniesienie pod dom" jest oszustwem. MOŻNA WNIEŚĆ NA POSESJĘ. To że w Twoim przypadku nie ma takiej opcji nie zmienia faktu, że jest to poprawne stwierdzenie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Rimfire

Więc wszystko rozwiązali a OP i tak musiał się wyżalić na Wypoku. Żenująca sprawa.

Alw o czym ty w ogóle piszesz? Przecież Ole odezwało się z propozycją rozwiązania sprawy dopiero po umieszczeniu przeze mnie posta i licznych komentarzach. Wtf gościu, chyba nie ogarniasz sytuacji.
  • Odpowiedz
Więc wszystko rozwiązali a OP i tak musiał się wyżalić na Wypoku. Żenująca sprawa.


@Rimfire: ale przecież oni napisali o tym tutaj pod tym postem czyli już po tym jak OP go napisał xD

Ponownie, sprawa tego jak Ole Ole ustaliło z firmą kurierską. We wpisie jest narzekanie, że kurierzy użyli zwrotu "wniesienie" odnośnie dostarczenia przesyłki pod dom. Prawidłowo zresztą.


@Rimfire: ale mnie nie interesuje jak Ole Ole
  • Odpowiedz
  • 0
@Rimfire

Tak. Nawet jedna by wystarczyła, bo się mylisz i dalej w to brniesz. To że Ole Ole Ci obiecało dostawę do mieszkania, nie znaczy, że dostawa "wniesienie pod dom" jest oszustwem. MOŻNA WNIEŚĆ NA POSESJĘ. To że w Twoim przypadku nie ma takiej opcji nie zmienia faktu, że jest to poprawne stwierdzenie.


Sęk w tym, że były tylko dwie, bo reszta jest odmiennego zdania, ale co tam, skoro to te
  • Odpowiedz
@Antekex: wnieść można również coś do historii, życia kultury. Też będzie to wniesienie po schodach?

Btw: uważam że w tym przypadku jest to nadużycie
  • Odpowiedz