Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...

źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg

Pobierz
  • 352
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Westfield: to nie są kłótnie i telefony, to jest proste zdanie: "Zamawiałam z wniesieniem. Jeśli w usłudze nie ma wniesienia, to proszę wrócić paczkę na magazyn do wyjaśnienia." Zapamiętajcie to sobie. Potem jest telefon - jak nie ma czasu - to mail wystarczy i już.
  • Odpowiedz
@Westfield: I bardzo dobrze, nie cierpię polakow którzy sobie zacierają łapska by za darmo ktoś targał im lodówkę na 5 piętro bez windy w wąskim. Powinno być tak jak u Opa i wyższa opłata za doniesienie pod drzwi. Wiadomo ze jak ktoś wybierze to drugie to ma znaczący wysiłek z wniesieniem przedmiotu.
  • Odpowiedz
A kto ustala, kto ma rację? Ty?


@Westfield: Słownik języka polskiego definiujący pojęcia "wnieść" i "posesja". Ewentualnie możesz się profesora Miodka spytać, czy istnieje takie pojęcie jak "wniesienie na posesję" i czy może ona się znajdować przed budynkiem, jeśli Ci tak zależy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AKAPony: @Rimfire: nie wiem czy Panowie rozumieją, ale tak jak np. MediaMarkt, etc., tak i pewnie OleOle ma swojego podwykonawcę w pewnych rejonach, który dostarcza sprzęty AGD z wniesieniem do domu. To jest zazwyczaj firma, która ma podpisaną umowę z danym sklepem na danym obszarze. Jeśli szef firmy zgodził się na takie stawki, a nie inne, i ma do tego pracowników za takie stawki a nie inne, to
  • Odpowiedz
@AKAPony: Ale tu nie chodzi o to, czy za darmo, czy odpłatnie. Chodzi o to, by wywiązywać się z tego, co się oferuje. I egzekwowanie swoich praw nie jest cebulactwem. Raczej brak egzekwowania to oznaka mentalności niewolniczej.
  • Odpowiedz
@Rimfire: Hehe, a Ty dalej swoje. Wybacz, ale tłumaczyli ci to już dzisiaj tyle razy, że ja tego kolejny raz nie zrobię. Nawet oleole nie wzięło twojej strony. Idź mieć rację gdzie indziej.
  • Odpowiedz
ale Ty jesteś dzbanem. Od początku nie potrafisz pojąć sedna tej dyskusji.


@Cinkito: Sedno dyskusji, czyli to że trzepiesz w kółko jak potłuczony o tym że "normalny klient" zrozumie "wniesienie przed budynek" jako "wniesienie do mieszkania? XD
  • Odpowiedz
@Rimfire: Czy Ty jesteś upośledzony? Przecież to jest wprowadzanie w błąd...Gdybym ja miał czytać każdy regulamin od deski do deski to bym #!$%@? nic nie robił tylko czytał regulaminy(No i wtedy kurier musiałby gotować obiadki ;) ). WNIESIENIE ZA DARMO. #!$%@? kto zrozumiałby to jako wniesienie na posesję xD Samo zdanie "wniesienie przed budynek" nie brzmi poprawnie xD Jakby mi ktoś podczas rozmowy powiedział "No wnieśli mi pralkę przed budynek"
  • Odpowiedz
Nawet oleole nie wzięło twojej strony.


@Westfield: Sprawiasz wrażenie osoby żyjącej we własnym świecie, gdzie wydaje Ci się, że piszę dokładnie co innego niż piszę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy Ty jesteś upośledzony?


@RexxarHell: No ja nie, bo potrafię przeczytać zdanie do końca, zwłaszcza jeśli ma tylko cztery wyrazy. Pytanie byłoby bardziej trafne gdybyś się spytał czy osoba, która widzi zdanie "z wniesieniem przed budynek" myśli, że chodzi o wniesienie do mieszkania jest upośledzona. XD

Samo zdanie "wniesienie przed budynek" nie brzmi poprawnie


"Z wniesieniem przed budynek" brzmi poprawnie, bo można wnieść coś na czyjąś posesję, przed budynkiem.
Rimfire - > Czy Ty jesteś upośledzony?

@RexxarHell: No ja nie, bo potrafię przeczy...

źródło: comment_a50jslAC5FlrrQg3iJitPm0xhiApJcbZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AKAPony: wiesz, mój znajomy pracował u Janusza, takiego podwykonawcy MM, to dostawał ledwo 2k na rękę, a przy tym odpowiadał finansowo za sprzęt. Ale nic dziwnego, bo siedziało dwóch w jednym aucie. Ja jako kurier mam jednak trochę większe prawa i paczek ponad standard nie noszę - chociażby z faktu, że przy uszkodzeniu podczas wnoszenia to byłaby moja wina.
  • Odpowiedz
Sedno dyskusji, czyli to że trzepiesz w kółko jak potłuczony o tym że "normalny klient" zrozumie "wniesienie przed budynek" jako "wniesienie do mieszkania? XD


@Rimfire: i tym też pokazujesz, że jesteś dzbanem bo nikt niczego takiego nie twierdzi. Skoro w ofercie jest telewizor z wniesieniem to nikt normalny nie będzie myślał, że chodzi o zostawienie przed blokiem tylko o wniesienie do domu. A ja chciałbym żyć w świecie w którym
  • Odpowiedz
@AKAPony: to tak niestety nie działa, dany sklep bierze "najtańszego" Janusza z busami (najlepiej z windą), a umowa zobowiązuje. Dwóch pracowników Janusza na pralkę lub nawet lodówkę side by side przy młynarce to nie jest praca ponad standard. Przynajmniej wg pracowników i Janusza, bo tam zazwyczaj robią młodzi.
  • Odpowiedz