Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...

źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg

Pobierz
  • 352
  • Odpowiedz
@Rimfire: ale oprócz wysyłki kurierskiej OleOle posiada również transport firmowy - może to o ten chodziło? Kurier nie ma obowiązku wniesienia paczek niestandardowych, no chyba, że przez nadawcę została wykupiona dodatkowa usługa (np. wniesienie).
  • Odpowiedz
W regulaminie nie ma mowy o "posesji". Jest napisane dokładnie "przed budynek". pozdro


@Rimfire: była już o tym mowa ze 30 razy, że normalny klient jak widzi z wniesieniem to zakłada, że chodzi o wniesienie do domu. Nie zmuszajmy ludzi do marnowania życia na czytanie regulaminie i szukanie kruczków przy takiej #!$%@? jak transport telewizora.
  • Odpowiedz
@Westfield: To ja z drugiej strony przytocze fajny UX triczek na robienie ludzi w konia. Otoz pewnego razu chcialem wycofac subskrypcje powiadomien z jednego z serwisow. Robilem to juz kilka razy i dzien w dzien dostawalem powiadomienia. Czemu zatem nie moglem wycofac subskrypcji ? Otoz w okienku potwierdzenia anulowania subskrypcji sprytny programista zamienil buttony CANCEL i OK miejscami, w taki sposob ze cancel bylo teraz niebieskie, a OK szare :)
  • Odpowiedz
Wybacz, ale na polemikę tego poziomu już nie odpowiem.


@Westfield: Musiałem poziom zrównać z Twoją logiką typu "tylko dwóch mnie poprawiło, także się nie liczy." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Westfield: dobra yolo to telewizor to jeszcze ujdzie ale taka pralka itp. ja dzwigałem t o wszystko 2 piętra cięzko ale daje rade jakby mial darmową a by sie cos takiego okazało to uj by mnie strzelił xD
  • Odpowiedz
ale oprócz wysyłki kurierskiej OleOle posiada również transport firmowy - może to o ten chodziło? Kurier nie ma obowiązku wniesienia paczek niestandardowych, no chyba, że przez nadawcę została wykupiona dodatkowa usługa (np. wniesienie).


@Listoniosek: Dziękuję! Dokładnie o to mi chodziło. Chociaż ktoś tutaj jest ogarnięty i pojmuje różnicę między dostawą kurierską swetra a 15kg telewizora.
  • Odpowiedz
była już o tym mowa ze 30 razy, że normalny klient jak widzi z wniesieniem to zakłada, że chodzi o wniesienie do domu.


@Cinkito: Normalny kliencie, czyli jak zamawiasz meble, to też liczysz, że Ci kurier wniesie np. na czwarte piętro bez windy kanapę i szafę? XD
  • Odpowiedz
@Rimfire: pomijając, nawet gdyby Twój towar został nadany kurierem, to ja bym też tej przesyłki na Twoim miejscu nie przyjęła. Odmówiłabym przyjęcia, bo w zamówieniu ewidentnie widnieje "wniesienie". Jestem kurierem i ludzie czasami robią oczy szeroko otwarte w przypadku TV - ja im tłumaczę, że mogę ewentualnie pomóc, ale przesyłka jest niestandardowa, nie ma wykupionej usługi "wniesienie". Jeśli ktoś nie jest w stanie tego wnieść to z góry mówię, że
  • Odpowiedz
  • 0
@Rimfire

Musiałem poziom zrównać z Twoją logiką typu "tylko dwóch mnie poprawiło, także się nie liczy." ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale człowieku, o czym ty piszesz? Czytasz w ogóle swoje posty? Bo ja bez kitu już mie wiem, jak mam ci odpowiadać. Jeśli kogoś poprze 98 osób, a dwie nie, to już psu w dupę, bo przecież dwie osoby się nie zgadzają. A co to, aklamacja jest
  • Odpowiedz
  • 0
@Rimfire

Normalny kliencie, czyli jak zamawiasz meble, to też liczysz, że Ci kurier wniesie np. na czwarte piętro bez windy kanapę i szafę? XD


Jeśli zamówi z wniesieniem, to tak.
  • Odpowiedz
@Westfield: Nieważne ile osób Cię poparło, jeśli się mylą. Odniosłem się do tego, że mylisz się twierdząc "nie ma czegoś takiego jak wniesienie przed budynek". Jest wniesienie na posesję. To czy masz posesję, czy mieszkasz w bloku nie ma znaczenia. Takie są fakty. Tak stoi w regulaminie. Tyle w temacie.

Teraz Twoja argumentacja odnosząca się do tego co zamówiłeś, u kogo, kto się przyznał do błędu a kto nie, co
  • Odpowiedz
Nie będę tego ujmowal personalnie, bo nie chce mi się szukać nickow tych idiotów pod wpisem. Ale... Jakim #!$%@? debilem trzeba być i jaką #!$%@? robić z logiki, żeby uważać, że OP nie ma racji. Wniesienie to wniesienie i tyle. Tym bardziej gardzę kretynami którzy upierają się przy tej racji po wypowiedzi oleole. Albo są #!$%@? którzy muszą trollowac, albo są #!$%@?... Ręce opadają...
  • Odpowiedz
@Westfield: bo wszystkich problem polega na tym, że nie napisałeś, czy wybrałeś transport firmowy OleOle, czy przesyłkę kurierską, czy może nawet Pocztą Polską. A to są dwie różne sprawy: - transport firmowy z usługą wniesienie ma Ci wnieść sprzęt (kolokwialnie ujmując) i #!$%@?. Kurier już nie musi, bo nadawca, w tym przypadku OleOle, niekoniecznie wykupuje usługę wniesienie. I tu może się pojawić pewien paradoks, gdy wybierasz niby darmową dostawę z
  • Odpowiedz
  • 1
@Rimfire

Nieważne ile osób Cię poparło, jeśli się mylą. Odniosłem się do tego, że mylisz się twierdząc "nie ma czegoś takiego jak wniesienie przed budynek". Jest wniesienie na posesję. To czy masz posesję, czy mieszkasz w bloku nie ma znaczenia. Takie są fakty. Tak stoi w regulaminie. Tyle w temacie. Teraz Twoja argumentacja odnosząca się do tego co zamówiłeś, u kogo, kto się przyznał do błędu a kto nie, co napisało
  • Odpowiedz
  • 1
@Listoniosek Ok tylko ja nie wiem komu zleca dostawę oleole i nawet nir powinno mnie to interesować. Ja podpisuję umowę z oleole i ich rozliczam z zapisów w niej zawartych. Ustalenia między sklepem a podwykonawcą to ich sprawy.
  • Odpowiedz